[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

در این هوا نفسمان بالا نمی‌آمد؛ اما جنگیدیم و پیروز شدیم، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: تیم فوتسال بانوان پارس‌آرا روز جمعه توانست اولین پیروزی خارج از خانه خود را جشن بگیرد و با کمترین ادعا، رکورد صددرصد پیروزی خود را حفظ کند.
این تیم که در هفته نخست تیم ستارگان ورامین را با نتیجه چهار بر سه مغلوب کرده بود، در بازی دوم هم توانست دو بر یک تیم دریژنو فرخ‌شهر را شکست دهد و در هفته سوم به ساری رفت تا با تیم شهروند دیدار کند.
این دیدار در سالن‌ هاشمی‌نسب ساری و از ساعت 11 روز جمعه آغاز شد. در نیمه نخست، سجاده قربانی پارس‌آرا را یک بر صفر پیش انداخت. این نیمه با همین یک گل به سود نماینده شیراز به پایان رسید.
در نیمه دوم باز هم پارس‌آرا بود که این بار با پاس فائزه خاکی و ضربه زهرا خورنگ به گل رسید و اختلاف را دو برابر کرد. سپس نگین مسجدی که در بازی قبل هم اولین گل تیمش را به ثمر رسانده بود، باز هم گل‌زنی کرد تا پیروزی پارس‌آرا قطعی شود. تیم شهروند در دقیقه 36 یکی از گل‌ها را جبران کرد؛ اما در پایان نماینده شیراز بود که به سومین پیروزی متوالی خود دست یافت و به رتبه دوم جدول صعود کرد.
جعفرزاده، سرمربی شهروند پس از این شکست، کاملاً حق به جانب حرف زده و گفته: بازی کاملاً در اختیار ما بود. همه گل‌هایی که خوردیم روی بدشانسی ما به ثمر رسید! بچه‌های ما از فرصت‌هایشان استفاده نکردند و همین باعث شکست ما شد. همچنین با توجه به اینکه دو بازیکن مصدوم داشتیم که به اجبار به آنها میدان دادیم، این هم مزید بر علت شد تا نتوانیم نتیجه لازم را کسب کنیم.
وی در خصوص داوری مسابقه گفت: ما نباید خیلی روی داوری زوم کنیم. من کسی نیستم که بگویم داور بد بود و باختیم. اگر بچه‌هایمان از فرصت‌ها استفاده می‌کردند، پیروز می‌شدیم. داوری تأثیری در نتیجه نداشت.
جعفرزاده افزود: هفته بعد میزبان دریژنو فرخ‌شهریم و مطمئناً پیروز میدان خواهیم شد.
سرمربی شهروند در خصوص وضعیت مالی و امکانات تیمش گفت: باشگاه شهروند و در رأس آن آقای دکتر نجاریان همه جوره از تیم حمایت کرده‌اند و تیم ما قابل قیاس با سایر تیم‌های لیگ برتری نیست.
او در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگار که آیا بازیکنانش تا امروز پولی دریافت کرده‌اند، می‌گوید: از شرایط مالی بچه‌ها اطلاعی ندارم!
اما نجمه برزگر، سرمربی پارس‌آرا در خصوص این دیدار گفت: بازی خیلی سختی بود. تیم ساری تیم بسیار خوبی است. البته ما در این آب و هوا مشکل داشتند. بچه‌های ما وقتی وارد سالن شدند نفسشان بالا نمی‌آمد. اما آنها با جان و دل بازی کردند و توانستیم این سه امتیاز شیرین را به دست بیاوریم.
برزگر افزود: ما در هفته گذشته روی نقاط ضعفمان خیلی کار کردیم و سعی کردیم در آن نقاط قوی شویم و به نتیجه هم رسیدیم. ما دائم داریم تلاش می‌کنیم تا هفته به هفته بهتر شویم و برسیم به آن چیزی که می‌خواهیم. 
سرمربی پارس‌آرا در پاسخ به این سوال که آیا توانسته بازیکنان مدنظرش را در فصل نقل و انتقالات جذب کند یا خیر، گفت: ما اصلاً نتوانستیم بازیکنان مدنظرمان را جذب کنیم، چون همه قراردادهای مالی بالایی می‌خواستند که از توان باشگاه ما خارج بود. اما با همین داشته‌هایمان آمده‌ایم تا نتیجه بگیریم.
برزگر در خصوص وضعیت مالی تیمش گفت: نه فقط ما که همه تیم‌ها با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کنند. ما توقع حمایت داریم.
وی همچنین در این خصوص که آیا بازیکنانش تا این لحظه پولی دریافت کرده‌اند یا خیر، گفت: بله ما هر بازی که ببریم به بازیکنان پاداش می‌دهیم.
حالا پارس‌آرا تیم دوم جدول رده‌بندی است، آن هم فقط به خاطر دو عدد تفاضل گل کمتر نسبت به سایپای قدرتمند. آنها جمعه این هفته در شیراز میزبان تیم رهیاب تهران هستند. 
همچنین تیم پویندگان صنعت فجر که در دو هفته نخست شکست خورده بود و در هفته سوم استراحت داشت، این هفته باید در ورامین به مصاف ستارگان این شهر برود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی