[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

در جمهوری اسلامی‌ایران کسی طرفدار مذاکره با آمریکا نیست، روزنامه شیراز نوین

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت دفاع گفت: امروزه در داخل جمهوری اسلامی‌ایران کسی طرفدار مذاکره با آمریکا نیست؛ چرا که می‌دانند این دشمن و ترامپ قابل اعتماد نیستند.
سردار رضا طلایی‌نیک معاون حقوقی و پارلمانی وزارت دفاع در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: مجموعه ارکان نظام جمهوری اسلامی‌ایران، قوای سه گانه و همچنین نیروهای مسلح تحت هدایت‌های‌فرماندهی معظم کل قوا، امروز در شرایطی هستند که دشمن را منفعل کرده اند، اتفاقاتی که در این یک یا دو ماه اخیر افتاده و ابتکار عمل و خلاقیت دفاعی و سیاسی جمهوری اسلامی‌ایران، یک واکنش فعالی بود به اینکه دشمن نمی‌تواند در مقابل این ملت و در مقابل این نظام همچون گذشته تعرضی را داشته‌باشد و بخواهد با نفوذ خود بر این سرزمین تسلط پیدا کند. وی ادامه داد: ابتکار عملی که در شکار پهپاد پیشرفته و جاسوسی انجام شد، اقتداری که در برابر تعرض به نفتکش حامل نفت جمهوری اسلامی‌ایران صورت گرفت و دفع تجاوزی که قاطعانه انجام شد،‌ معادلات و محاسبات دشمن را به هم زد.
معاون پارلمانی و حقوقی وزارت دفاع افزود: امروزه در داخل جمهوری اسلامی‌ایران کسی طرفدار مذاکره با آمریکا نیست؛ چرا که می‌دانند این دشمن و ترامپ قابلیت اعتماد ندارند و تا زمانی که توبه نکنند هیچ گونه مذاکره ای با ترامپ انجام نخواهد شد.
سردار طلایی نیک خاطرنشان کرد: خوشبختانه ملت ما همانند گذشته به ماهیت پلید منافقانه ترامپ و دولت آمریکا پی برده‌اند و واکنش فعال جمهوری اسلامی‌ایران راهبردی است که پاسخ مطلوب گرفته شده و دشمن منفعل شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی