[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۶
  • دوره جدید

تداوم احتکار و جریمه در فارس، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس اعلام کرد که یک انبار حاوی گندم احتکار شده با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) در شهرستان شیراز کشف شده است.
به گزارش روابط عمومی‌تعزیرات حکومتی استان فارس، علی مبشری اعلام کرد: با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه، سوله‌ای که بالغ بر 800 تن گندم در آن احتکار شده بود در غرب شهرستان شیراز کشف شد. او گفت: این سوله در سامانه انبارها ثبت نشده و بررسی‌های اولیه حاکی از ارتکاب تخلف ارتکاب بود، لذا مالک انبار شناسایی و بازداشت شد.
مبشری با بیان اینکه پرونده فرد متخلف در ارتباط با انبار گندم به دادگاه تعزیرات حکومتی فارس ارجاع شده است، گفت: فرد متخلفی که در حال جابه جایی 35 دستگاه ماینر بازداشت شده بود، از سوی تعزیرات به جریمه 13 میلیارد ریالی محکوم شده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس در توضیح این پرونده گفت: این فرد متخلف در حین تردد در محورهای مواصلاتی شهرستان شیراز توسط مأموران انتظامی‌این شهرستان شناسایی و بازداشت شده بود.
او با یادآوری اینکه دستگاه‌های ماینر توسط این فرد در خودروی باری جاسازی شده بود، گفت: بعد از انجام تحقیقات در شعبه چهارم تعزیرات حکومتی استان فارس، مشخص شد که این محموله مکشوفه به طور غیرقانونی وارد کشور شده و قرار بوده از عسلویه به تهران منتقل شود.
مبشری اضافه کرد:  با توجه به محرز شدن تخلف راننده تریلی، شعبه رسیدگی کننده حکم به ضبط ماینرهای مکشوفه و پرداخت جریمه 13 میلیارد ریالی توسط متهم صادر کرد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی