[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

همکاری با پلیس در برقراری نظم عزاداری سیدالشهدا(ع)، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی‌شهرستان فسا در نشست با مسئولان هیئت‌های عزاداری، بر تعامل و همکاری بیش از پیش نهادها، هیئت‌ها‌ و مشارکت مردمی‌ با پلیس برای برقراری نظم مراسم‌های سوگواری سیدالشهدا(ع) تأکید کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، این نشست که با حضور امام جمعه، فرمانده انتظامی، دادستان و جمعی دیگر از مسئولان این شهرستان در مهدیه صاحب الزمان(عج) برگزار شد، سرهنگ «فرج رستمی» ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مسئولان هیئت‌های مذهبی با پلیس در عزاداری سیدالشهدا (ع) در سال‌های گذشته گفت: نیروی انتظامی‌فسا برقراری نظم و امنیت عزاداری‌های‌حسینی را به صورت جدی در دستور كار قرار داده که این مهم با استفاده از ظرفیت مشارکت مردمی، همکاری بیش از پیش هیئات و تعامل نهادها و سازمان‌ها محقق خواهد شد.
وی به ضرورت رعایت حال بیماران و افراد مسن اشاره کرد و گفت: مسئولان هیئت‌ها ضمن همکاری با مأموران انتظامی، ساعات شروع و پایان مراسم‌ها و همچنین حرکت دسته عزاداری در مسیر تعیین شده را مدنظر قرار دهند که مزاحمتی برای شهروندان ایجاد نگردد.
سرهنگ «رستمی» با تأکید بر خودداری از انجام اعمال خرافه و مغایر شرع و عدم استفاده از وسایل نامتعارف، خاطر نشان کرد: همه باید مراقبت كنیم كه مراسم‌های محرم امسال با شور و در خور شأن عزاداران برگزار شود و هیچ رفتاری خواسته یا ناخواسته، عظمت واقعه عاشورا را زیر سوال نبرد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی