[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۴
  • دوره جدید

طوفان زرد شــیـراز، روزنامه شیراز نوین

 شیرازنوین:  در هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال ایران عصردیروز فجر شهید سپاسی در ورزشگاه دستغیب شیراز میزبان ملوان نیروی دریایی بندرانزلی بود و این تیم را با چهارگل تماشایی در هم کوبید.
مهابادی در این مسابقه تیمش را با ترکیب سعید جلالی‌راد، امیرحسین صدقی، امیر شبانی، محمد امینی، اکبر بختیاری، ایوب کلانتری، میلاد غریبی، میلاد احمدی، اسماعیل بابایی، محمدحسین کریم‌زاده و بابامحمدی به بازی فرستاد. 
در نیمه اول، بازی کاملاً یک طرفه به سود فجر دنبال شد و این تیم پس از چند حمله و ایجاد چند خطر روی دروازه انزلی چی‌ها، بالاخره در دقیقه 15 با کرنر ایوب کلانتری و ضربه سر بابا محمدی به گل رسید. این سومین گل بابا محمدی در این فصل بود. 
در دقیقه 24 ایوب کلانتری با پاسی دیگر،  این بار محمد امینی را در موقعیت گلزنی قرار داد اما او با خطای مدافع متوقف شد و داور دستور به ضربه پنالتی به‌سود فجر داد.  این ضربه هم در دقیقه 25 توسط میلاد غریبی به گل تبدیل شد. 
در ادامه فجری‌ها دست کم دوبار دیگر توسط میلاد احمدی و محمدحسین کریم‌زاده می‌توانستند به گل برسند اما این اتفاق رخ نداد و نیمه اول با همین دو گل به سود شاگردان مهابادی به پایان رسید. 
در شروع نیمه‌دوم یک موقعیت عالی نصیب ملوانان شد اما مدافع فجر از راه رسید و موقعیت تک به تک را از مهاجم میهمان گرفت. 
در دقیقه 56 گل سوم فجر هم به ثمر رسید.  نفوذ امینی و ضربه دقیق پای راست او به گوشه دروازه ملوان چسبید. 
چهار دقیقه بعد بابا محمدی می‌توانست گل بعدی را هم بزند اما ارسال کرنر کلانتری با ضربه سر او از بالای دروازه به بیرون رفت. 
در دقیقه 62 محمدحسین کریم‌زاده ارسال محمد امینی را با ضربه سرس شیرجه‌ای و زیبا به چهارمین گل فجر تبدیل کرد. 
در دقیقه 73 ضربه ایوب کلانتری پس از برخورد با دست گلر به تیر دروازه ملوان برخورد کرد و راهی کرنر شد.
در دقیقه 82 بهترین موقعیت برای پنجمین گل از دست رفت و آقابابایی تازه وارد نتوانست پاس عالی غریبی را به گل تبدیل کند. 
دو دقیقه بعد کرملا چعب می‌توانست دروازه فجر را باز کند اما ضربه او به تیر افقی برخورد کرد.  در دقیقه 86 نیز بابک ابراهیمی یک موقعیت عالی را برای ملوان از دست داد. 
در دقیقه 89 بابا محمدی  یک موقعیت طلایی دیگر را روی پاس بهرام احمدی از دست داد. 
در نهایت این بازی با همان چهارگل به سود فجرسپاسی به پایان رسید تا این تیم 9 امتیازی شود. 
فجر هفته آینده در دربی شیراز و در ورزشگاه حافظیه میهمان قشقایی خواهد بود.
قشقایی هم دیشب در کرج به میدان رفت و با یک گل مغلوب گل ریحان البرز شد. تک گل این بازی در آخرین دقایق توسط سیدمحسن حسینی به ثمر رسید. این دومین شکست متوالی شاگردان رضا عنایتی بود.
بدین‌ترتیب قشقایی 4 امتیازی باقی ماند و به رتبه یازدهم سقوط کرد. در بالای جدول بادران با پیروزی دیروز خود 10 امتیازی و صدرنشین شد و فجرسپاسی با توجه به تساوی دو تیم استان مرکزی در دیدار رو دررو، با 9 امتیاز در رتبه دوم قرار گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی