[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز معرفی شد ، روزنامه شیراز نوین

مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان شیراز با حضور سردار «رهام بخش حبیبی» و جمعی از مسئولان در این شهرستان برگزار شد. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان فارس در این مراسم ضمن تسلیت به مناسبت ایام محرم و شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفایش، طی سخنانی گفت: نگاه نیروی انتظامی استان به فرماندهی انتظامی شهرستان شیراز به دلیل جایگاه این کلانشهر، ویژه و خاص است.
سردار حبیبی با تأکید بر حفظ حرمت مردم و تکریم ارباب رجوع در مراکز انتظامی، افزود: با این وجود، نیروی انتظامی با افراد انگشت‌شماری که بخواهند به هر نحوی در جامعه ایجاد ناامنی کنند، برابر قانون و به شدت برخورد می‌کند.
وی با اشاره به آسیب‌های ‌اجتماعی موجود در جامعه، گفت: همه نهادهای جامعه باید همکاری کنند تا آسیب‌های ‌اجتماعی کاهش یابد و اقدامات پلیس در این خصوص به تنهایی نمی‌تواند مثمرثمر باشد.
فرمانده انتظامی استان فارس ضمن تقدیر و تشکر از دستگاه قضایی استان در حمایت از مجموعه نیروی انتظامی، گفت: نیروی انتظامی تا جایی که مسئولیت دارد و تا پای جان از آرامش و امنیت مردم در جامعه دفاع می‌کند.
وی به مشکلات و تبعات ناشی از استفاده نادرست مردم از فضای مجازی در جامعه اشاره کرد و گفت: فرهنگ استفاده از فضای مجازی در جامعه باید نهادینه شود تا در این فضا اقدامات به صورت عاقلانه صورت پذیرد.
در پایان این مراسم، طی حکمی که توسط سرهنگ «کوروش سالمی» رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان فارس قرائت شد، سرهنگ «فرج شجاعی» به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان شیراز منصوب و از تلاش‌های ‌ارزنده سرهنگ «دلاور القاصی مهر» در مدت زمان تصدی‌گری این پست تقدیر و تشکر به عمل آمد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی