[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۸
  • دوره جدید

تخصیص حواله لاستیک به ناوگان باری درون‌شهری، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری شیراز از تخصیص حواله لاستیک به مالکین خودروهای باری دیزلی ساماندهی شده در این شهر خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، عبدالجلیل‌شریفی گفت: طرح از تخصیص حواله لاستیک به مالکان خودروهای باری دیزلی ساماندهی شده به صورت سیستمی و متمرکز در سراسر شهرهای کشور و با همکاری وزارت صنعت معدن و تجارت آغاز شده است.
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری شیراز  اضافه کرد: تمامی خودروهای واجد شرایط که بر اساس اولویت‌بندی و از طریق سیستم پیام‌رسان متصل به سامانه سوخت پیام دریافت حواله خودرو دریافت کرده‌اند، می‌توانند به سامانه مدیریت مرکزی حمل و نقل درون شهری به نشانی  www.utcms.ir مراجعه و جهت درخواست حواله لاستیک اقدام کنند.
وی در ادامه افزود: داشتن پروانه فعالیت و اشتغال از سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری از جمله شرایط دریافت حواله لاستیک تخصیص یافته است.
شریفی خاطرنشان کرد: مالکان و رانندگان ناوگان حمل و نقل بار درون شهری که تا کنون ساماندهی نشده‌اند می‌توانند با مراجعه به سامانه مدیریت مرکزی حمل و نقل درون شهری اقدام به ساماندهی خودرو خود و از سازمان مدیریت حمل ونقل بار پروانه فعالیت و اشتغال دریافت کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی