[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

دستگیری سارقین موبایل‌قاپ با ۲۰ فقره سرقت در شیراز، روزنامه شیراز نوین

جانشین پلیس آگاهی استان از دستگیری سارقین سابقه‌دار موبایل قاپ و کشف 20 فقره سرقت از آنها در شیراز خبر داد.
سرهنگ «کاووس حبیبی» در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به پلیس آگاهی مبنی بر اینکه در خیابان در حین صحبت کردن با گوشی موبایل بودیم که ناگهان یک دستگاه موتورسیکلت دو ترکه گوشی موبایل را از دستمان قاپید و متواری شدند که موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با تقویت کنترل و مراقبت‌های نامحسوس و اقدامات فنی بر روی گوشی مسروقه، 2 نفر از سارقان را شناسایی و دریک عملیات ضربتی آنها را دستگیر کردند.
سرهنگ «حبیب» اظهار کرد: پس از انتقال سارقان به پلیس آگاهی و در مواجه با ادله و مستندات پلیس چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشتند و به 20 فقره موبایل‌قاپی در شیراز اقرار کردند. جانشین پلیس آگاهی استان ادامه داد: سارقان پس از سرقت گوشی، اموال مسروقه را به یکی از دوستانشان در یکی از محدوده‌های شهر می‌فروختند که تیمی از پلیس آگاهی ضمن هماهنگی با مقام قضائی، در یک عملیات موفق وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: شهروندان باید حتی‌الامکان  از عبور و مرور در مکان‌های خلوت به ویژه در ساعات پایانی شب خودداری و در زمان صحبت با موبایل مواظب اطراف و افراد مظنون باشند و از قرار دادن موبایل در جیب پشت شلوار خودداری کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی