[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

کاوه سجادی حسینی: «نبودنت» تا امروز جلوی دوربین نرفته است، روزنامه شیراز نوین

مهر: کارگردان پروژه سینمایی «نبودنت» با اشاره به اینکه این فیلم هنوز جلوی دوربین نرفته است، تاکید کرد برخی اخبار مبنی بر آغاز فیلمبرداری در رسانه‌ها کذب است.
کاوه سجادی حسینی کارگردان سینما با اشاره به اینکه هنوز برای دریافت پروانه ساخت «نبودنت» اقدام نکرده است، گفت: طی روزهای گذشته، برخی از رسانه‌ها اخباری منتشر کرده‌اند مبنی براینکه پروژه سینمایی «نبودنت» جلوی دوربین رفته است، این درحالی است که ما هنوز پروانه ساخت این فیلم را دریافت نکرده‌ایم.
وی ادامه داد: در حال حاضر، مشغول آماده‌سازی فیلمنامه برای ارسال به شورای صدور پروانه ساخت هستم و به زودی فیلمنامه را به این شورا ارائه می‌کنم. البته هنوز برای ساخت این فیلم با تهیه‌کننده‌ای به توافق نرسیده‌ام و در کنار آن، به دنبال جذب سرمایه‌گذار نیز هستم.
این نویسنده و کارگردان تأکید کرد: فیلمبرداری این پروژه سینمایی تابستان سال ۹۶ آغاز می‌شود. همچنین در حال رایزنی با تعدادی از بازیگران سینما برای حضور در این پروژه هستم.
سجادی حسینی در پایان گفت: «نبودنت» داستانی درباره یک زن است. این فیلمنامه فضای اجتماعی با موضوع مهاجرت و تلاش برای حفظ خانواده دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی