[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۷۰
  • دوره جدید

شمس: دودستی به فوتسال پایه چسبیده‌اند!، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، مدیر فنی تیم فوتسال دانش آموزی اعتقاد دارد راه نجات فوتسال از آموزش و پرورش می‌گذرد و بهتر است فدراسیون فوتبال، فوتسال کمتر از ۱۸ سال را به آموزش و پرورش واگذار کند. 
حسین شمس پس از بازگشت از مسابقات دانش آموزی قهرمانی آسیا گفت: آموزش و پروش در موضوع استعدادیابی و پرورش استعداد‌ها رسالت خود را خوب انجام می‌دهد. وی افزود: پس از ناکامی ‌در رده جوانان و باشگاهی این قهرمانی مرهمی ‌بر دل فوتسالی‌ها بود. سطح مسابقات با وجود اینکه نخستین دوره بود بسیار بالا بود و این بچه‌ها با شایستگی قهرمان شدند. امیدواریم که تیم ملی فوتسال بتواند از این بچه‌ها استفاده کند. مدیر فنی تیم فوتسال دانش‌آموزی به رایزنی‌های خود با فدراسیون فوتبال اشاره کرد و گفت: حدود یک سال و نیم است با فدراسیون فوتبال مذاکره کرده‌ایم که بچه‌های کمتر از ۱۸ سال را به آموزش و پرورش بسپارد. آنقدر امکانات و نیرو در آموزش و پرورش وجود دارد که ‌می‌توان این رده سنی را به آن‌ها سپرد، ولی متأسفانه فدراسیون دو دستی به فوتسال پایه چسبیده است و آن را واگذار نمی‌کند. 
شمس افزود: حاصل واگذار نکردن فوتسال کمتر از ۱۸ سال به آموزش و پرورش، شکست جوانان در کشور خودمان می‌شود و به نظرم راه نجات فوتسال پایه از آموزش و پرورش خواهد بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی