[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۸
  • دوره جدید

ارائه خدمات رایگان تخصصی در بزرگترین همایش جهانی شیرخوارگان حسینی، روزنامه شیراز نوین

مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی شیراز و نماینده دانشگاه در برگزاری همایش جهانی شیرخوارگان حسینی، از ارائه خدمات تخصصی در بزرگترین همایش جهانی شیرخوارگان حسینی خبر داد و گفت: امسال نیز به رسم سال‌های‌گذشته، هفت تیم بهداشتی درمانی دانشگاه در این همایش جهانی حضور می بایند و به مراجعه‌کنندگان خدمات رایگان سلامت ارائه می‌دهند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «عبدالحسین فرح بخش» در نشست هماهنگی این همایش اظهار کرد: تیم‌های‌تخصصی بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز متشکل از متخصصانی از رشته‌های ‌مختلف مانند اطفال، نوزادان، زنان، پزشک عمومی، کارشناسان‌بهداشت روان، تغذیه، مامایی، بهداشت محیط، تکنسین‌های‌اورژانس ۱۱۵ و کارشناسانی از بانک شیرمادر، به رسم هر ساله، در این همایش جهانی شرکت می‌کنند تا به عزاداران حسینی خدمات ارائه دهند.
او با اشاره به اینکه در تمام مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تیم‌های ‌ارایه خدمات به شیرخوارگان حسینی اعزام می‌شوند، افزود: در شیراز نیز علاوه بر تیم‌های‌تخصصی درمانی و بهداشتی، تکنسین‌های‌اورژانس ۱۱۵ به صورت سیار در حرم مطهر شاهچراغ(ع) حضور دارند، همچنین در اطراف حرم مطهر با آمبولانس، موتورلانس و اتوبوس آمبولانس به زائران و مراجعان خدمات ارایه می‌دهند.
نماینده دانشگاه در برگزاری همایش جهانی شیرخوارگان حسینی از عزاداران خواست تا در این همایش از خدمات غربالگری سلامت، مشاوره و آموزش پیشگیری از بیماری‌ها استفاده و موضوعات بهداشتی و درمانی خود را نیز مطرح کنند و از نظرات کارشناسان بهره‌مند شوند.
دکتر فرح‌بخش هدف از برگزاری این همایش را تکریم مظلومیت شیرخواره کربلا عنوان کرد و افزود: پانزدهمین همایش جهانی شیرخوارگان حسینی، جمعه پانزدهم شهریور، مصادف با ششم محرم، در فارس نیز هم‌زمان با سراسر ایران و ۴۵ کشور دنیا، برگزار می ‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی