[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

امید و نشاط باید در صدا و سیما موج بزند ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس در مراسم تجلیل از کارکنان واحد خبر مرکز صدا و سیمای فارس گفت: بالندگی و شکوفایی هر سازمان متأثر از نیروهای متخصص و برنامه‌محور بودن سازمان است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در دیدار معاون و خبرنگاران معاونت خبر صدا و سیمای مرکز فارس با بیان این که توفیقات این مرکز حاصل فعالیت‌های‌جمعی کارکنان بوده و افتخار آن متعلق به مجموعه مدیریت استان است.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به این که صدا و سیمای مرکز فارس حائز رتبه برتر در سطح کشور شده است، گفت: امیدواریم روند موفقیت‌ها تداوم داشته باشد و در سال‌های‌آینده نیز شاهد توفیقات بزرگ‌تری باشیم.
وی با بیان این که خبرنگاران جزء ارکان صدا و سیما محسوب می‌شوند و از جمله اثرگذارترین عناصر مرتبط با مردم هستند، افزود: خبرنگاران مشکلات مردم را مستقیماً می بینند و با انعکاس مشفقانه این مشکلات زمینه‌ساز رفع موانع در جامعه هستند که نشان‌دهنده اثرگذاری بالای خبرنگاران است.
استاندارفارس با اشاره به وجود شفافیت در خبرهای صدا و سیمای مرکز فارس، گفت: بر تقویت شفافیت تأکید می‌کنم زیرا رفع ابهام در خبرها موجب اثرگذاری بیشتری بر مخاطبان می شود.
دکتر رحیمی کوتاه بودن خبرها و توجه ویژه به صحت و اعتبار منبع خبر را بسیار حائز اهمیت دانست و ادامه داد: تکیه بر شنیده‌ها ذهن مخاطبان را بهم می‌ریزد؛ اما توجه به صحت اخبار موجب رعایت اصول حرفه‌ای خبرنگاری و جلب اعتماد مخاطبان خواهد شد که صدا و سیمای مرکز فارس در این زمینه موفق بوده است.
نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان این که متقاعد کردن مخاطبان در فضایی که تراکم شدید رسانه‌ای وجود دارد کاری هنرمندانه است، اظهارداشت: خوشبختانه مرکز فارس در زمینه رساندن پیام‌های‌خود به مخاطبان و متقاعد کردن آن‌ها موفقیت بالایی دارد.
وی با اشاره به این که صدا و سیمای مرکز فارس در عرصه‌های‌مختلفی مانند سیل و آتش‌سوزی همراه و همدل با مدیران استان در صحنه بوده است، گفت: با پیگیری‌های‌صدا و سیمای مرکز فارس مسئولان از بروز مشکلات و سوانح در سطح استان مطلع می‌شوند و برای رفع آن‌ها می‌کوشند.
استاندار فارس با تأکید بر این که ظرفیت‌های ‌استان در صدا و سیما به خوبی به تصویر کشیده شده است و در آینده نیز این رویکرد باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد، اظهارداشت: در مباحث فرهنگ فعالیت خوبی در صدا و سیمای مرکز فارس شروع شده است و سرمایه‌های ‌فرهنگی در قالب‌های‌هنری مورد توجه مردم به تصویر کشیده شده‌اند.
دکتر رحیمی به تصویر کشیدن ظرفیت‌های‌ اقتصادی استان فارس را موجب جلب سرمایه‌گذاری و شتاب گرفتن توسعه در استان دانست و افزود: داشته‌های‌تاریخی و باستانی فارس بسیار فراوان است و می‌تواند دست مایه برنامه‌های‌ پرمخاطبی باشد.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به این که پیام‌های‌ صدا و سیمای مرکز فارس نویددهنده اتحاد، امنیت و آرامش است، تصریح کرد: امید و نشاط باید در صدا و سیما موج بزند و گسترش ارزش‌ها نیز باید همواره مورد توجه باشد.
وی با تأکید بر این که بخش‌های‌شهروند خبرنگار می‌تواند در رفع مشکلات جامعه مؤثر باشد، گفت: مدیران موظف هستند پاسخگوی رسانه باشند و مشکلات مطرح شده در رسانه را پیگیری و رفع کنند.
گفتنی است دراین مراسم ابوالحسن کرمی معاون واحد خبر صدا و سیمای مرکز فارس گزارشی از فعالیت‌های واحد خبر و تلاش‌های‌خبرنگاران این واحد را ارائه کرد همچنین از سوی استاندار فارس لوح تقدیری به مناسبت کسب رتبه برترین‌های‌صدا و سیمای مراکز کشور و دریافت جایزه آسیا ویژن به مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس اهدا شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی