[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۷
  • دوره جدید

هزینه‌های‌جرم بالا می‌رود ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان با تأکید بر استمرار اجرای طرح‌های‌ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح استان و به ویژه کلانشهر شیراز، گفت: مخلان نظم و امنیت عمومی بدانند که با برخورد قانونی و شدید مأموران نیروی انتظامی مواجه خواهند شد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار «رهام بخش حبیبی» در جمع نمازگزاران مسجد امام موسی کاظم (ع) محله سعدی شیراز، ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسین (ع)، با ابراز خوشحالی از حضور در جمع مردم، اظهار داشت: حضور در محله‌های ‌مختلف شهر و رسیدگی به مشکلات مردم در حوزه انتظامی را وظیفه خود می‌دانیم. وی با تأکید بر تعامل و همکاری مردم با مأموران نیروی انتظامی در تأمین امنیت، گفت: در این مسیر از همکاری نیروهای بسیج نیز در گسترش امنیت در محله‌ها ‌استفاده می‌کنیم. 
فرمانده انتظامی استان فارس در بخش دیگری از سخنان حود به اثرات مخرب فضای مجازی در جامعه اشاره کرد و گفت: آموزش همگانی در مساجد و مدارس پیرامون آسیب‌های ‌اجتماعی جامعه از جمله استفاده ناصحیح از فضای مجازی بسیار مؤثر است و باید در این خصوص فرهنگ‌سازی لازم صورت پذیرد.
 سردار حبیبی با تأکید بر افزایش هزینه جرم در جامعه و لزوم وجود قوانین بازدارنده، افزود: هزینه جرایم در جامعه باید بالا برود تا مخلان نظم و امنیت و مجرمان به هیچ وجه به خود اجازه ندهند که باعث سلب آرامش و آسایش شهروندان شوند. 
وی با تأکید بر استمرار اجرای طرح‌های ‌ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح استان و به ویژه کلانشهر شیراز، گفت: مخلان نظم و امنیت مردم بدانند که با برخورد قانونی و شدید مأموران نیروی انتظامی مواجه خواهند شد.
در این دیدار، شهروندان سوالات و مشکلات انتظامی خود را در یک فضای صمیمی با فرمانده انتظامی استان فارس مطرح و سردار حبیبی دستورات لازم برای رفع مشکلات موجود را صادر کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی