[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

کسب عنوان دستگاه برتر بین دستگاه‌های‌اجرایی در «شاخص‌های‌عمومی» ، روزنامه شیراز نوین

بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان فارس، با معرفی دستگاه‌های ‌اجرایی برتر استان در ارزیابی عملکرد سال ۹۷ برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی فارس، در ارزیابی عملکرد سال ۹۷ دستگاه‌های‌اجرایی استان و بیست‌ودومین جشنواره شهید رجایی، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان فارس موفق به کسب رتبه برتر در«شاخص‌های‌عمومی» در بین‌ دستگاه‌های ‌اجرایی استان گردید.
در این مراسم بوستانی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی فارس به عنوان دستگاه اجرایی منتخب، به ارائه عملکرد و اهم اقدامات شاخص این شرکت در زمینه تحولات سیستمی انجام شده نظیر تأسیس و راه‌اندازی مجمع خیرین آب‌رسان، فاز دوم طرح جامع هوشمند امور مشترکین، فاز سوم طرح تله‌متری تأسیسات و شبکه‌های‌آب‌رسانی روستایی، فاز دوم طرح جامع آب شرب روستایی استان و اجرای پروژه‌های‌آب‌رسانی به روستاهای استان پرداخت.
در پایان این جشنواره از آقایان علی نقی دهقانی، احسان ایرجی، خانم‌ها‌ هاجر شفیعی و مریم کردوانی به عنوان نمایندگان تیم مؤثر در پیگیری و اجرایی شدن برنامه‌های‌اصلاح نظام اداری و ارائه مستندات عملکرد دستگاه در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های ‌اجرایی در سال 97، تقدیر به‌عمل آمد.
شایان ذکر است بیست و دومین جشنواره شهید والامقام رجایی، با حضور آیت الله دژکام امام جمعه شیراز و نماینده ولی‌فقیه در استان فارس، استاندار محترم فارس، ریاست محترم سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان وسایر مسئولان کشوری و استانی، رؤسا، مدیران و کارشناسان دستگاه‌ها‌ و سازمان‌های ‌اجرایی استان فارس در سالن شهید امامی استانداری فارس برگزار گردید. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی