[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۲
  • دوره جدید

شکست سنگین نمایندگان شیراز، روزنامه شیراز نوین

شیراز نوین: هر دو تیم شیرازی حاضر در لیگ برتر فوتسال بانوان کشور، هفته چهارم را با شکستی سنگین پشت سر گذاشتند. دیروز ظهر در شیراز تیم رده دومی‌ پارس‌آرا که هر سه دیدار نخست خود را برده بود، این بار در شیراز با نتیجه عجیب پنج بر صفر بازی را به میهمانش رهیاب تهران واگذار کرد. همچنین تیم پویندگان صنعت فجر که در دو دیدار شکست خورده بود و در هفته سوم استراحت داشت، دیروز در ورامین تن به شکست سنگین هفت بر دو داد.
در دیگر بازی‌های دیروز، شهروند ساری پنج بر سه دریژنو فرخ شهر را شکست داد، نامی‌نو اصفهان در زمین خود با دو گل بازی را به مس رفسنجان واگذار کرد، هیئت فوتبال خراسان رضوی سه بر صفر دختران کویر مس کرمان را شکست داد و پالایش نفت آبادان در زمین خود با نتیجه سنگین هشت بر دو مغلوب تیم صدرنشین سایپای تهران شد.
در جدول رده‌بندی تیم سایپا با 12 امتیاز صدرنشین است، تیم‌های مس رفسنجان، هیئت فوتبال خراسان رضوی، ستارگان ورامین و پارس‌آرای شیراز با 9 امتیاز در رتبه‌های دوم تا پنجم قرار دارند. تیم‌های پویندگان صنعت فجر شیراز و دریژنو فرخ شهر نیز بدون امتیاز در انتهای جدول در رتبه‌های دوازدهم و سیزدهم قرار دارند.
هفته پنجم رقابت‌ها روز شنبه هفته آینده برگزار می‌شود و تیم‌های پارس‌آرا و پویندگان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی