[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

پروژه‌های ارتباطی شهرستا‌ن‌های نی‌ریز و استهبان افتتاح شد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، با حضور دکتر عنایت الله رحیمی و دکتر  محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پروژه‌های ‌ارتباطی در دو شهرستان استهبان و نی‌ریز افتتاح شد.
توسعه پوشش تلفن همراه روستایی در ۲ روستا، ارائه خدمات الکترونیک روستایی در ۵ روستا، ۴ پروژه توسعه شبکه تلفن ثابت و دیتا، ۷ سایت ارتقا BTSشهری و ۲۱سایت توسعه پوشش همراه شهری، جاده‌ای و روستایی از جمله پروژه‌هایی بود که در این سفر به بهره‌برداری رسید. استاندار فارس در حاشیه افتتاح این پروژه‌ها با اشاره به اینکه در هفته دولت بیش از ۸۲۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان در استان فارس به بهره‌برداری رسیده است، عنوان کرد: تا پایان سال ۹۸ بیش از ۳۰هزارمیلیارد پروژه در استان به بهره‌برداری می‌رسد که تعداد زیادی از این پروژه‌های عمرانی و اقتصادی در منطقه نی‌ریز و استهبان است.
وی با ابراز خرسندی از خدمات ۴۰ ساله نظام جمهوری اسلامی به مردم در همه نقاط کشور، اظهار کرد: امروز با خدمت‌رسانی‌های ‌گسترده‌ای که انجام شده نیازهای مردم از مسائلی همچون گازرسانی، برق‌رسانی، خانه‌های بهداشت و... به سمت نیازهای ارتباطی و توسعه شبکه اینترنت پیش رفته که با زیرساخت‌های فراهم‌ شده در وزارت ارتباطات شاهد تأمین این مطالبات مردم هستیم.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی