[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

موزه در حال ساخت ممسنی با ارزش ۲۰ میلیارد تومان مهرماه افتتاح می‌شود، روزنامه شیراز نوین

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با همراهی استاندار فارس از موزه  نور آباد ممسنی بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس، به نقل از مصیب امیری مدیر کل: موزه نور آباد در زمینی به مساحت تقریبی ۲۴۰۰متر مربع و زیر بنای ۲ هزار و ۲۰۰ متر مربع با ارزش سرمایه‌ای بالغ بر 20میلیارد تومان ساخته شده است و شامل دو طبقه  است که در یک طبقه آن گالری نمایش آثار، سالن کنفرانس و نمایشگاه‌های موقت و در طبقه دیگر این موزه تخصصی؛ فضای اداری- خدماتی و اموزشی نمازخانه و گنجینه امن قرار دارد.
مدیر کل میراث فرهنگی فارس تصریح کرد:  این موزه  با پیشرفت فیزیکی 99 درصد و در مرحله تجهیز می‌باشد و طی پیش‌بینی‌های‌صورت گرفته تا مهرماه افتتاح می‌شود.
بنابراین گزارش، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری در جریان سفرخود به شهرستان نورآباد ممسنی در روز پنج شنبه 14 شهریور ماه 98 با همراهی عنایت الله رحیمی استاندارفارس، مسعود گودرزی نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی، ساسان تاجگردون رئیس سازمان برنامه و بودجه استان فارس، مصیب امیری مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس و دیگر مسئولان استانی و محلی از موزه این شهرستان بازدید و در جریان روند امور قرار گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی