[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۲
  • دوره جدید

۵۰ مُبَلغ و مُبَلِغه در ایام محرم در ارسنجان کار تبلیغی انجام می‌دهند، روزنامه شیراز نوین

 سرویس شهرستان‌ها- ارسنجان-داور یزدانی:
در همایش طلایه‌داران تبلیغ که با حضور مبلغین و مسئولان هیئت‌های‌مذهبی در سالن تدبر آموزش و پرورش و با حضور یکصد نفر برگزار شد، حجت الاسلام علی اصغر آشوری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ارسنجان در رابطه با بایدها و نبایدهای آسیب‌های‌ موجود در مداحی‌ها‌ توضیحاتی داد و گفت که 50 مُبَلغ و مُبلغه در سطح شهرستان کارهای تبلیغی محرم را به عهده خواهند داشت. 
همچنین حجت الاسلام احمدی امام جمعه ارسنجان نیز پیرامون اهمیت نماز اول وقت و فلسفه قیام امام حسین (ع) و عاشورا بیاناتی ایراد کرد و سرهنگ خادمی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه پاسداران و سرهنگ فرهادی فرمانده منطقه انتظامی ارسنجان و یکی از کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان در رابطه با امر به معروف و نهی از منکر و بحث‌های ‌امنیتی و بهداشتی هیئت‌های‌مذهبی توضیحاتی دادند. 
در این مراسم پیرامون چگونگی حرکت هیئت‌ها‌ در روز عاشورا و عزاداری در شب‌های‌ پایانی توضیحاتی داده شد. همچنین مراسم شیرخوارگان حسینی هم‌زمان با ششم محرم با حضور یکپارچه مادران و شیرخوارگان ارسنجان در مصلای نماز جمعه شهرستان برگزار شد و مراسم «احلی‌من‌العسل» نیز با حضور جوانان ارسنجان از مصلای نماز جمعه تا گلزار شهدا با نوحه خوانی و زنجیرزنی برگزار شد و عزاداران جوان هیئت خود را با حماسه عاشورا اعلام نمودند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی