[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

بهره‌برداری از ۵ ایستگاه اتوماسیون در برق فارس آغاز شد ، روزنامه شیراز نوین

با پیگیری شبانه‌روزی و همکاری مشترک امور دیسپاچینگ و مخابرات منطقه جنوب کشور و امورهای بهره‌برداری، تعداد 5 ایستگاه اتوماسیون در شرکت برق منطقه‌ای فارس به بهره‌برداری رسید. به گزارش دفترروابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای فارس مهندس عبدالعزیز کریمی در مراسم بهره‌برداری از این پروژه گفت: امروزه تأمین برق پایدار و مطمئن برای مشترکین صنعت برق از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و به همین جهت جایگاه پایش و راهبری شبکه بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد، از این رو بهره‌برداری از ایستگاه‌های اتوماسیون علاوه بر نمایش قدرت فنی همکاران با عث خواهد شد تا سرعت و دقت انجام مانورها به طور قابل‌توجهی افزایش پیدا کند. وی افزود: موجب خورسندی است که برق فارس با برخورداری از متخصصین توانمند و خستگی‌ناپذیر توانسته است در این بخش، زمینه پایش و راهبری اتوماسیون 5 ایستگاه مهم منطقه را با استفاده از ظرفیت‌های موجود و طرح‌های مبتکرانه به‌صورت اتوماسیون فراهم آورد که این امر شایسته تقدیر است. مهندس کریمی همچنین از پیگیری‌ها‌ و تلاش‌های آقای مهندس روغنیان معاونت بهره‌برداری و آقای مهندس نصیری معاونت طرح و توسعه و همکارانشان قدردانی نمودند.
در ادامه مهندس غلامرضا صفاری مدیر امور مخابرات و دیسپاچینگ منطقه جنوب اظهار داشت: علی‌رغم پیچیدگی‌های فنی حوزه اتوماسیون و نوپا بودن این موضوع در منطقه، زیر ساخت‌های مورد نیاز اتوماسیون ایستگاه‌های خلیج‌فارس، گلستان، برف‌فروشان، تپه‌کاج و سینا صورت پذیرفته است که این امر آغاز راه جدیدی در توسعه صنعت برق استان‌های فارس و بوشهر می‌باشد.
برپایه گزارش ارسالی، مهندس جلال زراعت‌پیشه مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق شیراز، مهندس خسروی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، معاونان ومدیران ارشد شرکت برق منطقه‌ای فارس در این  مراسم حضور داشتند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی