[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

آب سرد بر پیکر هوادار، روزنامه شیراز نوین

 شیرازنوین: تیم ارژن هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال ایران را هم با شکست پشت سر گذاشت تا در آستانه پایان نیم فصل، خود را به عنوان کاندید جدی سقوط معرفی کند. 
این تیم عصر دیروز در سالن شهید ابوالفتحی شیراز میزبان دیگر تیم پایین جدولی یعنی هایپر شاهین‌شهر اصفهان بود و با یک گل بازی را به میهمانش واگذار کرد. 
در این مسابقه ارژن بازی را خیلی بد و سر درگم آغاز کرد و در پنج دقیقه ابتدایی هیچ خطری روی دروازه حریفش ایجاد نکرد. در مقابل اما تیم هایپر در دقیقه 5 روی نخستین حمله خود به گل رسید. 
پس از این گل حملات ارژن شروع شد اما تا پایان نیمه فقط سه موقعیت گلزنی نصیب این تیم شد که این فرصت‌ها هم توسط ایلانلو و قهرمانی از دست رفت. میهمان هم سه بار می‌توانست گل‌های خود را افزایش دهد که درخشش بذرافشان مانع از فروپاشی دروازه ارژن شد. 
در نیمه دوم ارژن طوفانی آغاز کرد و عزم جدی خود برای برگرداندن نتیجه را نشان داد اما باز هم فرصت‌ها با گل تبدیل نشد. ارژن 5 فرصت طلایی را در نیمه‌دوم از دست داد که مهم‌ترین آن در فاصله 6 ثانیه مانده به پایان، از دست رفت.  در این لحظه مجتبی بذرافشان که دروازه خود را رها کرده و جلو آمده بود، در موقعیت گلزنی قرار گرفت اما ضربه‌اش با بدشانسی محض به تیر عمودی برخورد کرد و به زمین بازگشت. 
در نهایت این بازی با شکست نماینده شیراز پیش چشم هواداران پرشورش به پایان رسید تا ارژن با 8 امتیاز از 12 مسابقه در انتهای جدول باقی بماند.  ارژن در هفته پایانی نیم‌فصل، روزچهارشنبه همین هفته در اهواز به مصاف حفاری خواهد رفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی