[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۲
  • دوره جدید

فرآیند دادرسی کوتاه می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

دردیدار سرزده رئیس کل دادگستری فارس از حوزه‌های ‌قضایی عنوان شد: 
فرآیند دادرسی کوتاه می‌شود 
حجت الاسلام موسوی:  
با همدلی همه قضات می‌توان رضایت‌مندی بیشتری ایجاد کرد

رئیس کل دادگستری استان فارس در دیداری سرزده آخرین وضعیت شعب اجرای احکام کیفری و دادگاه‌های‌کیفری 2 شیراز را بررسی کرد.
رئیس کل دادگستری استان فارس  در جریان این دیدار و در دیدار با قضات و کارکنان این مجتمع قضایی خواستار تقویت انگیزه خدمت  به مردم با کار جهادی شد.
به گزارش روابط عمومی دادگستری استان فارس حجت الاسلام و المسلمین سیدکاظم موسوی در این بازدید سرزده ضمن حضور در کلیه شعب آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده‌های‌قضایی و کیفیت  ارائه خدمات قضایی را بررسی و برضرورت ارتقاء رضایتمندی مردم تأکید کرد.
نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس در حاشیه این دیدار بر رفع مشکلات نیروی انسانی، امکانات و تجهیزات به‌خصوص در اجرای احکام تأکید و گفت: با همدلی و همراهی همه قضات و کارکنان می‌توانیم رضایت‌مندی بیشتری ایجاد نمائیم.
وی با همچنین بر توجه همه کارکنان به تحول در دوران جدید در دستگاه قضایی اشاره داشت و گفت: مدیریت قضایی استان از طرح‌ها‌و اقدامات خلاقانه در راستای ارائه خدمت بهتر و کوتاه‌تر شدن فرآیند دادرسی استقبال خواهد کرد. رئیس شورای قضایی استان فارس همچنین بر برخورد قاطع با متهمان پرونده‌های‌مظاهر علنی فساد به‌خصوص در ایام ماه‌های‌محرم و صفر تأکید کرد و افزود: با کسانی که حرمت ایام سوگواری اباعبدالحسین (ع) را نگه نداشته‌اند قاطعانه برخورد خواهد شد.
گفتنی است در این دیدار سر زده معاون قضایی و نماینده دادسرای انتظامی قضات استان نیز رئیس کل دادگستری فارس را همراهی کرد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی