[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۴
  • دوره جدید

ارجاع لایحه پرداخت دیه جان‌باختگان سیل به کمیسیون مربوطه ، روزنامه شیراز نوین

اعضای شورای اسلامی شهر شیراز عصر امروز در جلسه علنی با لایحه‌ شهرداری مبنی بر پرداخت عوارض نوسازی مساجد و اماکن مقدسه مذهبی از ماده ۱۷ بودجه شهرداری موافقت کردند. به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، با تصویب این لایحه به شهرداری شیراز اجازه داده ‌می‌شود عوارض نوسازی مساجد و اماکن مقدسه اسلامی و معابد اقلیت‌های مذهبی(مسجد - زرتشتی- کلیمی ‌) به گواهی مرجع مربوطه از تاریخ 11 خرداد 95 تا پایان سال 99 را تاسقف 20درصد از محل ماده 17 بودجه شهرداری تأمین و پرداخت کند. در این جلسه لایحه شهرداری شیراز مبنی بر عزیمت شهردار شیراز و هیئت همراه به شهر بارسلونا به کمیسیون شهرسازی و معماری شورا ارجاع شد.
همچنین لایحه پرداخت دیه جان‌باختگان سیل پنجم فروردین سال 98 دروازه قران شهر شیراز نیز به کمیسیون برنامه وبودجه، امورحقوقی و املاک شورا ارجاع شد.
امروز همچنین در یکصدو دومین جلسه صحن علنی شورا، لایحه‌ شهرداری مبنی بر اصلاح ردیف‌های اعتباری با عنوان سایر کمک و پرداخت‌ها به بخش عمومی و پرداخت به عنوان کمک به مؤسسات عام‌المنفعه در بودجه مصوب سال 98 نیز تصویب شد. با تصویب این لایحه، به شهرداری شیراز اجازه داده ‌می‌‌شود مبلغ 10 میلیارد ریال از ردیف اعتباری با عنوان سایر کمک و پرداخت‌ها به بخش عمومی کاسته و به ردیف اعتباری دیگری باعنوان کمک به مؤسسات عام‌المنفعه اضافه کند. در این جلسه لایحه‌ شهرداری مبنی بر بررسی آیین‌نامه نحوه‌ نظارت بر دفاتر تسهیلگری و خدمات نوسازی بافت فرسوده نیز در دستور کار صحن علنی شورا قرار گرفت.  اعضای شورای اسلامی شهر شیراز با لایحه‌ شهرداری مبنی بر پرداخت عوارض نوسازی مساجد و اماکن مقدسه مذهبی از ماده 17 بودجه شهرداری موافقت کردند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی