[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۹
  • دوره جدید

تعامل با رسانه‌ها را تقویت خواهیم کرد، روزنامه شیراز نوین

حجت الاسلام والمسلمین سیدکاظم موسوی در نشستی با اعضای هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه استان فارس با اشاره به اینکه رسانه‌های ‌می‌توانند کمک شایان توجه و هدفمندی به مجموعه قضایی در امر مبارزه جدی و قاطع با فساد داشته‌باشند، گفت: مبارزه با فساد در هر سطح و مجموعه‌ای از اولویت‌های ‌ما در دوران تحول قضایی است و این امر مهم در درون دستگاه قضایی با حساسیت و نگاه ویژه‌تری دنبال می‌شود. رئیس کل دادگستری استان فارس با تأکید بر اینکه درهای دادگستری استان برای ارائه پیشنهاد و گزارش بر روی همه مجموعه‌هایی که دغدغه نظام و انقلاب را دارند باز است، عنوان کرد: اگر همه مردم و ارکان جامعه در جایگاه خود احساس مسئولیت نمایند و با امر به معروف و نهی از منکر اصلاح انحرافات در جامعه را اولویت کار خود قرار دهند شاهد نتایج خوب و مثبتی خواهیم بود و در همین راستا دستگاه قضایی تعاملات خوب خود با مجموعه رسانه‌ها ‌را ضمن تقویت به صورت مستمر ادامه خواهد داد. وی در ادامه اضافه کرد: استان فارس از مشکلات عدیده‌ای به‌خصوص در بخش صنعت و تولید رنج می‌برد که باید ظرفیت همه بخش‌ها ‌از جمله توان و ظرفیت همگرایی رسانه‌ها‌به سمتی سوق داده شود تا بخش صنعت و تولید استان در سال رونق تولید پویا گردد. حجت الاسلام و المسلمین موسوی در بخش دیگری از سخنان خود در جمع اعضای هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه استان فارس خاطرنشان کرد: فعالیت دشمن در فضای مجازی بسیار مخرب،گسترده و هدفمند است بنابراین شما به عنوان افسران جنگ نرم باید در مقام دفاع فعالیت‌های‌خود را بیشتر کنید.
وی امر به معروف و نهی از منکر را موضوع محوری دیگر سخنان خود در جمع اعضای هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه استان قرار داد و بیان داشت: در بخش‌هایی از شهر رنگ و بویی از سومین حرم اهل‌بیت (ع) وجود ندارد و متأسفانه شاهد بدحجابی و بی‌حجابی‌های حساب شده و ترویج مظاهر علنی فساد هستیم که طی جلساتی ضمن پرداختن به راه کار‌های‌رفع این معضلات، مصادره اماکن ترویج دهنده فساد را به جای پلمپ آن در دستور کار قرار داده‌ایم اما در این راه همراهی و پیگیری‌های‌ اصحاب رسانه را خواستاریم.
حجت الاسلام و المسلمین موسوی ضمن تأکید بر حفظ حقوق عامه با اشاره به موضوع تصرفات صورت گرفته در کوه دراک گفت: دادگستری استان به این موضوع وارده شده است و این موضوع را با قوت و قدرت و به دور از هر گونه سیاسی کاری پیگیری خواهیم کرد چرا که دادگاه جای سیاسی نیست و باید عدالت به صورت مطلق اجرا گردد. وی در ادامه بیان داشت: دادگستری استان با جدیت در امر مبارزه با فساد و زمین‌خواری وارد شده است و این مسیر را تا ریشه‌کنی فساد و قطع شدن ریشه‌های‌ فساد ادامه خواهد داد. رئیس شورای قضایی استان فارس در پایان ضمن تأکید بر ادامه حضور اصحاب رسانه در دادگاه‌های‌ ویژه رسیدگی به اتهامات مفسدان اقتصادی تصریح کرد: از رسانه‌های‌ استان به عنوان حامیان اجرای عدل و پیگیری موضوعات و مطالبات مردمی حمایت خواهیم کرد و اجازه تعرض بی‌دلیل برخی صاحبان قدرت به رسانه‌ها‌ را نخواهیم داد.
گفتنی است در این نشست صمیمی اعضای هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه استان فارس به بیان دیدگاه‌ها ‌و دغدغه‌های‌ جامعه رسانه‌ای استان پرداختند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی