[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

پویندگان، فاتح شهرآورد شیراز، روزنامه شیراز نوین

شیراز نوین: لیگ برتر فوتسال بانوان ایران هفته پنجم خود را ظهر دیروز پشت سر گذاشت و در مهم‌ترین بازی، تیم پویندگان که در سه دیدار قبلی خود در این فصل هیچ امتیازی کسب نکرده بود، موفق به کسب یک پیروزی شیرین در شهرآورد شیراز شد.
در این مسابقه که از ساعت 11 در سالن شهید ربانی شیراز برگزار شد، تیم پویندگان با هدایت محبوبه رضوی به مصاف شاگردان نجمه برزگر در تیم پارس‌آرا رفت و در همان نیمه اول با دو گل صابره رحمانی و مریم چرخاوی پیش افتاد. گل اول پویندگان از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید و روی همین صحنه، نگین مسجدی بازیکن پارس‌آرا از زمین مسابقه اخراج شد!
در نیمه دوم مرجان یوسفی سومین گل را هم وارد دروازه پارس‌آرا کرد. در ادامه مریم نوری توانست یکی از گل‌ها را پاسخ دهد؛ اما در پایان، بازی با حساب سه بر یک به سود پویندگان به پایان رسید تا این تیم با کسب اولین امتیازات خود، از ته جدول کنده شود.
این دومین شکست متوالی پارس‌آرا پس از سه پیروزی در سه هفته نخست بود و باعث شد این تیم در عرض دو هفته با سقوط 4 پله ای مواجه شود.
در سایر بازی‌ها مس رفسنجان از قرعه استراحت سایپا استفاده کرد و با پیروزی چهار بر دو در دیدار سخت مقابل هیئت فوتبال خراسان رضوی، به صدر جدول صعود کرد. رهیاب گستر تهران هم شش بر دو شهروند ساری را شکست داد و در رتبه سوم ایستاد. ستارگان ورامین که به اهواز رفته بود با حساب هفت بر یک بازی را به تیم حفاری این شهر واگذار کرد. دختران کویر مس کرمان سه بر صفر پالایش نفت آبادان را شکست داد و دریژنو فرخ شهر در یک دیدار جذاب و تماشایی، پنج بر چهار مغلوب نامی‌نو اصفهان شد.
هفته ششم رقابت‌ها روز جمعه همین هفته برگزار می‌شود. در این روز تیم پارس‌آرا در شیراز میزبان حفاری اهواز است و پویندگان در ساری به مصاف شهروند می‌رود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی