[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

فجر فاتح شهرآورد شیراز شد، روزنامه شیراز نوین

 شیرازنوین:  فجرسپاسی در همان نیمه اول دو گل زد و خیلی راحت سه امتیاز دیدار حساس مقابل همشهری را به حساب خود واریز کرد و چهارمین پیروزی متوالی را جشن گرفت. این مسابقه که از ساعت 16:30 دقیقه عصر دیروز در ورزشگاه حافظیه و در حضور بیش از 5 هزار تماشاگر برگزار شد. 
سعیدجلالی‌راد، امیر شبانی، اکبر بختیاری، امیرحسین‌صدقی، محمد امینی، میلاد غریبی، میلاد‌احمدی، بهروز هوشمند، ایوب کلانتری، محمدحسین کریم‌زاده و اسماعیل بابایی نفرات اصلی فجر را تشکیل می دادند و قشقایی هم با ترکیب مسلم حق‌شناس، آرام عباسی، پوریا زارع، محمدرضا فیروززاده، سعید زارع، مجید ایوبی، مرتضی سنجانکی، علیرضا قنیری، محمد غلامی، سهسل نیک‌نام و محمدجواد عباسی به میدان آمد.  
در دقایق ابتدایی این فجر بود که کاملاً بازی را در اختیار داشت و در دقیقه 3 با ضربه زمینی کریم‌زاده خطرساز شد که توپ او را مسلم حق‌شناس دفع کرد.  
در دقیقه 7 قشقایی هم اولین خطر خود را ایجاد کرد و سانتر محمد غلامی با ضربه عباسی از کنار دروازه به بیرون رفت. 
در دقیقه 17 ارسال زمینی محمد امینی از سمت راست با ضربه بهروز هوشمند به گل اول بازی برای فجر تبدیل شد. 
در دقیقه 25 کریم‌زاده می‌توانست دومین گل را هم وارد دروازه قشقایی کند اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.  
یک دقیقه بعد خطرناک‌ترین موقعیت قشقایی ایجاد شد اما ضربه محمد غلامی با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.  
 در دقیقه 36 امیرحسین صدقی در شلوغی جلوی دروازه قشقایی ضربه‌ای به توپ زد که به تیر افقی برخورد کرد. 
یک دقیقه بعد ضربه آزاد زیبای محمدجواد عباسی را سعید جلالی‌راد به سختی از طاق دروازه فجر بیرون کشید. 
در دقیقه 40 ضربه آزاد پوریا زارع به شکل خطرناکی از کنار دروازه فجر به بیرون رفت. 
درحالی‌که دو دقیقه وقت تلف شده برای نیمه اول در نظر گرفته شده بود، فجر در اولین دقیقه وقت اضافه روی پاس عرضی امیرحسین صدقی و ضربه بهروز هوشمند به گل دوم هم دست یافت و نیمه اول با پیروزی قاطع فجری‌ها به پایان رسید.
در نیمه دوم اولین خطز را قشقایی ایجاد کرد و بهزاد دودانگه که از ابتدای نیمه دوم به‌جای سعید زارع به زمین آمده بود یک ضربه آزاد روانه دروازه فکر کرد که سعید جلالی‌راد این توپ را برگشت داد. 
در ادامه بهروز هوشمند دوبار در دقایق 52 و 64  خطراتی روی دروازه قشقایی ایجاد کرد تا هت تریک خود را کامل کند اما مسلم حق‌شناس هر دوبار به سختی ضربات او را مهار کرد. 
رضا عنایتی تا دقیقه 66 دو تعویض دیگر خود را هم انحام داد و محمد غلامی مهاجم نامدار خود را هم بیرون کشید. 
در دقیقه 68 یک هند مشکوک به پنالتی توسط محمدامینی مدافع فجر رخ داد که مهدی مرجان‌زاده داور مسابقه اعتقادی به پنالتی نداشت. 
تماشاگران قشقایی که امیدی به تغییر نتیجه نداشتند از 15 دقیقه پیش از پایان بازی به سمت درب‌های خروجی استادیوم روانه شدند. 
قشقایی که توانی برای نزدیک شدن به دروازه فجر نداشت، در دقیقه 91 صاحب یک ضربه آزاد شد که این بار سعید جلالی‌راد با واکنش خود مانع از گلزنی محمدجواد عباسی شد. 
آخرین موقعیت بازی هم ضربه پوریا زارع بود که در دقیقه 94 از بالای دروازه به بیرون رفت و بازی با همان دو گل هوشمند به سود فجرسپاسی به پایان رسید.
فجر با این پیروزی 12امتیازی شد و قشقایی با ثبت سومین شکست متوالی، در امتیاز 4 باقی ماند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی