[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

برگزاری کارگاه سه روزه پوستر کلاژ در مرودشت ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت، کارگاه سه روزه پوستر کلاژ با همکاری انجمن‌های‌تجسمی و گرافیک این شهرستان برگزار شد.
در این برنامه که طی سه روز به میزبانی هنرستان زینب کبری و دبیرستان البرز، برگزار شد، علاقه‌مندان شیوه‌های‌طراحی پوستر، با تکنیک کلاژ با تکیه طراحی دستی آشنا شدند. در روز اول مباحث نظری طراحی پوستر توسط شیرین محمدشاهی، مدرس دوره، ارائه شد و در دو روز بعد، هنرآموزان، به تمرین آموخته‌های‌خود به صورت عملی نمودند. شهرام صالحی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت در حاشیه این کارگاه عنوان نمود: هنر گرافیک در خدمت بهبود فضای زندگی و افزایش نشاط اجتماعی است و سهم ارزشمندی در ارتقاء امید به زندگی شهروندان دارد. حضور اعضای با تجربه‌تر از انجمن‌های‌گرافیک و تجسمی در این دوره، در کنار هنرجویان جوان و علاقه‌مند از رشته‌های‌مختلف هنری و تجسمی و همچنین نمونه کارهای ارائه شده در کارگاه، بیانگر حرکت جدید و نوید بخش روزهای اوج انجمن گرافیک در سطح شهرستان و کشور بود. 
شیرین محمدشاهی از اعضای انجمن هنرهای تجسمی شهرستان مرودشت و دارای سوابق ارزشمندی در حیطه رقابت‌های بین‌المللی پوستر می‌باشد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی