[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۷
  • دوره جدید

تصمیم‌گیری در زمینه فوتبال باید به صورت جمعی باشد، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: فوتبال ورزشی جمعی است و باید تصمیم‌گیری در این زمینه نیز به صورت جمعی صورت گیرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در دیدار مسئولان هیئت فوتبال استان که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد، با بیان این که پیشکسوتان ورزشی، سرمایه اجتماعی ورزش به حساب می‌آیند، اظهارداشت: باید از حضور پیشکسوتان حوزه‌های ‌مختلف داوری، مربی‌گری و بازیکنان پیشکسوت برای هم فکری و بهره‌گیری از تجربیات و راهکارهای آنان دعوت به عمل آمده و گزارش اقدامات صورت گرفته در این حوزه به آنان ارائه شود.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به این که وجود وفاق و همدلی در هیئت فوتبال می‌تواند زمینه ساز موفقیت در این عرصه باشد، افزود: باید با همه افراد و گروه‌های‌دلسوز ارتباط داشته‌باشید و از کمک آن‌ها‌برای بهبود شرایط فوتبال استان استفاده کنید.
وی با تأکید بر این که دولت و بخش ورزش در استان فارس تلاش‌های‌بسیاری برای گسترش زیرساخت‌ها‌ در این استان صورت داده‌اند که با ارائه آمارهای مستند قابل ارائه است، گفت: از نگاه مدیریت ارشد استان نمره این بخش در فارس، بسیار خوب است و باید از همه عوامل دست‌اندرکار تقدیر کنیم.
استاندارفارس با بیان این که وجود تیم فوتبال در لیگ برتر کشور، مانند پرچم است که می‌تواند فارس را به همه معرفی کند، تصریح کرد: فوتبال حرفه‌ای بزرگسالان مورد توجه و علاقه بیشتر افراد در جامعه ما و در سطح دنیاست و به همین دلیل باید توجه ویژه‌ای به این بخش داشته‌باشیم.
دکتر رحیمی خواستار استفاده از ظرفیت‌های‌بالقوه موجود در استان فارس و توانمندی‌های‌ باشگاه‌هایی مانند فجرشهید سپاسی و قشقایی برای رونق هرچه بیشتر فوتبال در استان شد و افزود: اولویت ما حضور تیم‌های ‌فوتبال استان در لیگ برتر است و از همه ظرفیت‌های ‌قانونی برای کمک به تیم‌های‌فوتبال استان بهره خواهیم گرفت تا پاسخی به مطالبه افکارعمومی در استان فارس بدهیم.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به این که برخی مسائل بی‌پایه در فضاهای مجازی با شاخ و برگ فراوان شایعه می‌شود، گفت: خدمات واقعی دولت به ویژه در زمینه تأمین زیرساخت‌های‌ورزشی در سطح استان و ارتقای جایگاه ورزشی استان باید به وسیله دست اندرکاران و متصدیان به مردم اطلاع‌رسانی و از تلاش‌های‌گسترده دولت دفاع شود.
دکتر رحیمی با بیان این که باید بکوشیم همه آحاد جامعه از مواهب ورزشی بهره‌مند شده و نشاط هرچه بیشتر گسترش یابد، گفت: جامعه ما نشان داده است که می‌توان با حضور زنان و مردان در عرصه‌های‌مختلف به توسعه و بالندگی بیشتر دست یافت؛ چنان که در راهپیمایی 22بهمن و در مراسم عزاداری محرم همه مردم در کنار هم در این مراسم‌ها ‌حضور می‌یابند و از ارزش‌ها دفاع می‌کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی