[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۴
  • دوره جدید

ما به ماندن قانعیم، روزنامه شیراز نوین

شیراز نوین: در لحظات پایانی که ارژنی‌ها در به در دنبال گل می‌گردند، حس و حال تماشاگران حاضر در سالن دیدن دارد. حتی آن تماشاگری که سی و چند دقیقه را با بی‌خیالی سپری کرده، یکی دو دقیقه آخر بازی را با هیجان و استرسی واقعی دنبال می‌کند. این چنین صحنه‌هایی امسال زیاد شده و در بازی اخیر مقابل‌ هایپر شاهین‌شهر، یکی از دیدنی‌ترین‌هایش اتفاق افتاد. ارژن در بازی‌های زیادی دقیقه پایانی را در به در به دنبال یک گل سپری کرده و هیچ گاه هم به چیزی دست نیافته که تماشاگرانش را راضی کند، اما با این وجود باز هم خلق چنین صحنه‌هایی به یاد ماندنی و ارزشمند است. شاید عده‌ای بگویند این تیم همیشه برای نیفتادن تلاش می‌کند و همان بهتر که برود، اما رفتن ارژن ضایعه بزرگی برای ورزش فارس و به طور کلی برای شهر شیراز محسوب می‌شود. چنین شور و هیجان و همدلی بین اهالی یک شهر را در کجا و تحت چه عنوانی می‌توان جست و جو کرد؟
پس توقع کمک از سوی تمام کسانی که کمکی از دستشان برمی‌آید، توقع بی‌جایی نیست. مشکلات فنی ارژنی‌ها حل نشدنی نیست. این تیم در خیلی از بازی‌هایی که واگذار کرده، بر حریف خود برتری داشته؛ اما شاید مشکلات غیرفنی و دغدغه‌هایی که ذهن بازیکنان جوان و باتجربه این تیم را مشغول کرده، باعث از دست رفتن این همه امتیاز می‌شود. 
حالا به هر دلیل، دست ارژنی‌ها امروز خالی‌ست. امروز آنها با همین دست‌های خالی به قعر جدول چسبیده و نیازمند دست یاری هر کسی هستند که ادعا می‌کند این شهر را دوست دارد. دور رفت مسابقات پس فردا به پایان می‌رسد و با توجه به دیدار سخت ارژن در اهواز، شاید نماینده شیراز تعطیلات نیم فصل را در همین رتبه آخر سپری کند. پس کاش همین امروز کمیته‌ای تشکیل شده و برای نجات این تیم دوست‌داشتنی چاره‌ای اندیشیده شود. تیمی‌ که هربار با کوله‌باری از مشکلات وارد مسابقات شده، مشکلات بیشتری را هم در طول فصل با خود حمل کرده و در نهایت با سربلندی کارش را به پایان رسانده، لیاقت این کمک‌رسانی را دارد. آن هم یک کمک اساسی پیش از به پایان رسیدن نیم فصل و بعد در تعطیلات نیم‌فصل. این تیم نباید سقوط کند، حتی اگر قرار باشد هر سال در همین رتبه‌های پایین به کار خود ادامه دهد و تا روز آخر هوادارش را در دلشوره و استرس باقی بگذارد.
قطعاً نگرش بهتر مدیریت و کادر فنی ارژن پیش از شروع هر فصل می‌تواند از برخی مشکلات بکاهد، اما برخی دیگر از مشکلات به خصوص در زمینه مالی به قدری عمیق است که از توان آنها خارج است. به عده‌ای آدم توانمند نیاز است تا بیایند و دست به دست عوامل و هواداران بدهند و این تیم را بکشند بالا. ارژن قبلاً ثابت کرده که وقتی در وضعیت عادی قرار بگیرد دست به چه کارهای بزرگی می‌زند و این بار هم اگر بتواند مشکلات غیرفنی را حل کند، در نیم فصل دوم با نتایجی خیره کننده به دور پلی‌آف صعود خواهد کرد. نگذارید امتیاز این تیم لیگ برتری از دست برود، که اگر برود، شاید تا سال‌های سال به حسرتش را بخوریم. برق و فجر امروز را ببینید و نگذارید ارژن به آنها بپیوندد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی