[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۲
  • دوره جدید

اعلام اسامی ‌بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فوتسال، روزنامه شیراز نوین

فهرست بازیکنان تیم ملی فوتسال ایران برای حضور در تورنمنت آستاراخان در شرایطی اعلام شد که دو لژیونر کشورمان غایب هستند و نام حمید احمدی بازیکن محروم در این فهرست قرار دارد.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، ششمین اردوی تیم ملی فوتسال با هدف آماده‌سازی برای تورنمنت فوتسال آستاراخان از ۲۷ شهریورماه در مرکز ملی فوتبال آغاز می‌شود.
اسامی ‌اعلام شده از سوی سرمربی تیم ملی فوتسال به شرح زیر است:
علیرضا صمیمی، مهدی جاوید، محمد شجری، ابوالقاسم عروجی، محمدرضا سنگ‌سفیدی، سعیداحمد عباسی، بهزاد عظیمی، قدرت بهادری، باقر محمدی، احمد اسماعیل‌پور، فرهاد توکلی، حمید احمدی، علی اصغر حسن‌زاده و مهدی کریمی. 
این اردو با پیگیری سه جلسه تمرینی تا جمعه ۲۹ شهریور ادامه خواهد داشت و با اتمام اردو، تیم ملی فوتسال کشورمان جمعه شب ایران را به مقصد روسیه ترک خواهد کرد. تورنمنت آستاراخان با حضور ایران، روسیه، قزاقستان و آذربایجان برگزار می‌شود.
از نکات این فهرست می‌توان به دعوت مجدد از فرهاد توکلی اشاره کرد. توکلی بعد از جام ملت‌های دوره گذشته به خاطر بعضی از شرایط قید حضور در تیم ملی را زده بود. همچنین سپهر محمدی و حسین طیبی دو لژیونر فوتسال کشورمان در این لیست حضور ندارند. از سوی دیگر، حمید احمدی ملی پوش گیتی پسند که به تازگی به خاطر اتفاقات بازی این تیم با شهروند ساری ۶ ماه محروم شده بود، از سوی کادر فنی تیم ملی به اردو فراخوانده شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی