[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۴
  • دوره جدید

برای جام جهانی والیبال بازیکن دیگری به تیم ملی اضافه نمی‌شود، روزنامه شیراز نوین

ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: بازیکن دیگری به تیم ملی اضافه نمی‌شود و در جام جهانی هم با این بازیکنان به میدان خواهیم رفت.
تیم ملی والیبال ایران که در حال حاضر در رقابت‌های قهرمانی آسیا حضور دارد، بلافاصله بعد از این رقابت‌ها باید عازم ژاپن شود تا در رقابت‌های جام جهانی شرکت کند و در ادامه نیز رقابت‌های انتخابی المپیک را در پیش دارد. ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در همین خصوص با خبرنگار ما به گفت‌وگو پرداخت. این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید.
هدف‌گذاری شما در رقابت‌های جام جهانی ژاپن که پس از رقابت‌های قهرمانی آسیا برگزار خواهد شد، چیست؟
در ژاپن 12 تیم برتر دنیا حضور دارند و برای ما فرقی ندارد در چه تورنمنتی حضور داریم. در هر مسابقه‌ای به دنبال پیروزی هستیم. البته برای مسابقات جام جهانی فرصت کمی ‌برای استراحت داریم و بلافاصله بعد از رقابت‌های قهرمانی آسیا باید عازم ژاپن شویم، اما ناامید نیستیم.
بهتر نبود با ترکیبی جوان عازم رقابت‌های جام جهانی می‌شدید؟
ما همین بازیکنان را در اردو داشتیم و بازیکن دیگری به تیم ملی اضافه نمی‌شود و در جام جهانی هم با این بازیکنان به میدان خواهیم رفت. البته من دوست داشتم با تیمی ‌جوان در جام جهانی شرکت کنیم؛ اما بازیکنان فعلی تیم ملی خودشان تمایل داشتند در جام جهانی هم بازی کنند.
پیش‌بینی می‌شد برای رقابت‌های قهرمانی آسیا از بازیکنان جوان بیشتری در ترکیب تیم ملی استفاده می‌شد؛ اما این اتفاق نیفتاد.
این نظر خوبی است؛ اما نمی‌خواستیم دست به خطر بزنیم و ریسک کنیم چون احتمال داشت صعود نکنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی