[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۰۳
  • دوره جدید

ادبیات نمایشی به رشته‌های جدید مؤسسه آموزشی زند پیوست، روزنامه شیراز نوین

دکتر یوسف آفرینی، مدیر گروه رشته ادبیات نمایشی در مؤسسه آموزش عالی زند اعلام کرد متقاضیان می‌توانند جهت ثبت‌نام در این رشته به ساختمان مرکزی این مؤسسه آموزش عالی در خیابان ایمان جنوبی مراجعه کنند. آفرینی همچنین از متقاضیان تحصیل در این رشته دعوت کرد در مراسمی ‌که در تاریخ 26 شهریور در ساعت 6 عصر با حضور اساتید نام‌دار رشته تئاتر در این مؤسسه برگزار می‌شود، حضور یابند. مهارت‌هایی که در رشته ادبیات نمایشی می‌آموزیم: نمایشنامه‌نویسی، فیلم‌نامه‌نویسی، داستان‌نویسی، نقد نمایشنامه، فیلم‌نامه، داستان نقد اجرا، شخصیت‌شناسی و روان‌شناسی شخصیت، شناخت جنبه‌های نمایشی ادبیات ایران پیش از اسلام: تحلیل و شناخت بندهشن، ارداویراف‌نامه، درخت آسوریک و پس از اسلام: شاهنامه، مثنوی، پنج گنج و... .
مشاغلی که برای دانش‌آموختگان ادبیات نمایشی وجود دارد: 1- نویسندگی: نمایشنامه‌نویسی، فیلم‌نامه‌نویسی، داستان‌نویسی و... 2- برنامه‌سازی تلویزیونی در خصوص نقد و بررسی آثار نمایش داده شده. 3- تدریس نویسندگی، نقد، شخصیت‌شناسی در مدارس، آموزشگاه‌های آزاد و دانشگاه‌ها 4- تشکیل گروه‌های هنری تولید نمایش، فیلم، سریال و... .
ادارات و نهادهایی که از دانش‌آموختگان ادبیات نمایشی از دعوت به همکاری می‌کنند: 1- دانشگاه‌ها 2- آموزش و پرورش 3- صدا و سیما 4- فرهنگ و ارشاد 5- حوزه هنری 6- آموزشگاه‌ها و مؤسسات آزاد فرهنگی و هنری 7- شرکت‌های دولتی و غیردولتی فیلم‌سازی و... . آفرینی افزود: متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با این شماره تلفن‌ها تماس بگیرند: 07136322672/ 07136106 داخلی 133.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی