[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۴
  • دوره جدید

کشف ۲۱۱ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس فارس و شرق تهران ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی‌استان از کشف 211 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس فارس و ویژه شرق تهران در بازرسی از یک کامیون خبر داد. سردار «رهام‌بخش حبیبی» در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و تخصصی توسط پلیس ویژه شرق تهران، از انتقال یک محموله تریاک در محور سروستان به سمت شیراز باخبر و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: مأموران بلافاصله به محور مورد نظر اعزام و حین کنترل خودروهای عبوری، کامیون مورد نظر را شناسایی و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز آن را متوقف کردند.
سردار «حبیبی» با بیان اینکه مأموران موفق شدند در بازرسی از آن خودرو، میزان 211 کیلو تریاک که به طرز ماهرانه‌ای‌در قسمت‌های مختلف جاسازی شده بود کشف کنند، تصریح کرد: در این خصوص یک نفر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
فرمانده انتظامی‌استان فارس خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی‌همه توان و تلاش خود را به کار بسته تا با مواد مخدر که یک ابر آسیب است مقابله کند و طرح‌های‌ مقابله‌ای‌ پلیس با سوداگران مرگ به طور مستمر ادامه دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی