[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

افتتاح ۵ پروژه اورژانس در فارس، روزنامه شیراز نوین

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از راه‌اندازی سه پایگاه اورژانس، یک پایگاه اورژانس هوایی در شمال استان و بهره‌برداری از سیستم ناوبری پیشرفته اورژانس در شهرستان اقلید در روز ملی فوریت‌های پزشکی با حضور معاون اول ریاست جمهوری به صورت ویدئو کنفرانس خبر داد. به گزارش ایسنا منطقه فارس، محمدجواد مرادیان دوشنبه 25 شهریور در جمع خبرنگاران به تشریح پروژه‌های قابل بهره‌برداری در روز ملی فوریت‌های پزشکی و اورژانس در استان فارس پرداخت.
وی خاطرنشان کرد: با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور، سه پایگاه اورژانس در دژکرد اقلید، مزایجان بوانات و سلحشور شیراز راه‌اندازی شد. آغاز فعالیت پایگاه اورژانس هوایی در آباده و بهره‌برداری از سیستم ناوبری پیشرفته اورژانس در شهرستان اقلید به صورت ویدئوکنفرانس به صورت هم‌زمان، از دیگر پروژه‌هایی است که در این مراسم به بهره‌برداری می‌رسد.
رئیس اورژانس فارس ادامه داد: با توجه به موقعیت جغرافیایی فارس در کشور، اورژانس فارس توانسته بیشترین خدمات کمک بیمارستانی را به مصدومان ارائه دهد و در تلاش هستیم با استفاده از مجهزترین امکانات اورژانس بتوانیم در کمترین زمان ممکن، مطلوب‌ترین خدمات را ارائه دهیم.
مرادیان یادآور شد: سابقه فعالیتی و خدمات‌رسانی اورژانس هوایی فارس در کشور بسیار قابل اهمیت است؛ به همین منظور با راه‌اندازی این پایگاه در شمال فارس، پیش‌بینی می‌شود تعداد مأموریت‌های هوایی را بتوانیم افزایش دهیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی