[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۴
  • دوره جدید

نمایشگاه فارس نورافشانی شد ، روزنامه شیراز نوین

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی صنعت برق به همراه جشنواره روشنایی، نورپردازی و چراغ‌های‌تزئینی با حضور جمعی از برترین تولیدکنندگان و فعالان این صنعت و مسئولان استانی عصر روز سه شنبه در محل دائمی نمایشگاه‌های‌بین المللی استان فارس شروع به کار کرد.
مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی فارس گفت: این نمایشگاه با رویکرد حمایت از تولیدکنندگان، صنعتگران و کمک به رونق تولیدات داخلی برگزار‌ می‌گردد و مطمئناً فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکت‌های فعال در این صنعت دستاوردها، محصولات و خدمات خود را در معرض بازدید دست‌اندرکاران، علاقه‌مندان و متخصصان این صنعت قرار بدهند و با در نظر گرفتن و سنجیدن روند تقاضای بازار، فعالیت‌ها‌ و نوآوری‌های ‌آینده خود را هدایت کنند.
سید محمود موسوی از حضور ۱۶۷ غرفه که ۴۷ درصد آنها از استان فارس و مابقی از استان‌های تهران، خراسان رضوی و اصفهان ‌می‌باشند. در چهاردهمین نمایشگاه صنعت برق شیراز خبر داد و گفت: این نمایشگاه بعد از یک سال تعطیلی با ۲۵ درصد رشد و به همراه جشنواره روشنایی، نورپردازی و چراغ‌های‌تزیینی و لوستر برگزار ‌می‌گردد.
موسوی با اعلام اینکه این نمایشگاه در سه سالن سرو، بهار و نرگس به مساحت ۶۰۰۰ مترمربع برپا گردیده افزود: مشارکت‌کنندگان با زمینه فعالیت تولید و تعمیر انواع تابلوهای برق فشارقوی، فشارضعیف، برق صنعتی، پایه چراغ‌های خیابانی، سیم و کابل، تجهیزات برقی، سیستم‌های‌خورشیدی، صاعقه‌گیر، تجهیزات محافظتی، تابلوهای نوری، چراغ‌های‌روشنایی و تزئینی و لوستر به ارائه جدیدترین محصولات و خدمات خود می‌پردازند.
مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس همچنین اعلام کرد: هفته آینده سوم تا ششم مهرماه نیز هم‌زمان شاهد برپایی دو نمایشگاه تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی و همچنین نمایشگاه تجهیزات پزشکی و بیمارستانی در محل دائمی نمایشگاه‌های‌ بین‌المللی فارس خواهیم بود.
تمامی علاقه‌مندان، متخصصان و عموم مردم می‌توانند جهت بازدید از این نمایشگاه و جشنواره تا روز جمعه مورخ ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ همه روزه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ به محل دائمی نمایشگاه‌های ‌بین‌المللی فارس مراجعه نمایند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی