[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

پایان نیم فصل با قعرنشینی نماینده شیراز، روزنامه شیراز نوین


 شیرازنوین: نماینده شیراز نیم فصل نخست لیگ برتر فوتسال را با قعرنشینی به اتمام رساند. این تیم که با شکست خانگی هفته قبل مقابل تیم انتهای جدولی هایپر شاهین‌شهر به رتبه چهاردهم سقوط کرده بود، دیشب در اهواز با نتیجه سه بر یک بازی را به میزبان مدعی‌اش یعنی حفاری اهواز واگذار کرد و با همان هشت امتیازی که در بازی‌های گذشته اندوخته بود، در ته ته جدول باقی ماند.
در این مسابقه ابتدا هومن یعقوبی موفق شد اولین گل میزبان را وارد دروازه ارژن کند. سپس حمید قهرمانی بازیکن ریزنقش و تکنیکی ارژن بازی را به تساوی کشاند اما در ادامه سینا ممبینی و الیاس براتی دو گل دیگر برای نماینده اهواز به ثمر رساندند و بازی با نتیجه سه بر یک به سود میزبان به پایان رسید.
در سایر بازی‌ها، تیم فرش‌آرای مشهد با نتیجه شش بر چهار اهورای بهبهان را شکست داد، دیدار حساس مس سونگون و گیتی‌پسند اصفهان با نتیجه سه بر دو به سود مس به پایان رسید، هایپر شاهین‌شهر با نتیجه شش بر دو شاهین کرمانشاه را شکست داد، شهروند ساری سه بر یک از سد سوهان محدسیمای قم گذشت، سن ایچ‌ساوه در میان ناباوری در زمین خود با حساب سه بر دو مغلوب ستارگان ورامین شد و بالاخره آذرخش بندرعباس با نتیجه سه بر دو بازی را به میهمانش مقاومت البرز واگذار کرد. بدین‌ترتیب در جدول رده‌بندی در پایان هفته سیزدهم تیم گیتی‌پسند با 23 امتیاز صدرنشین شد، و تیم‌های سن ایچ ساوه و فرش‌آرا با همان مقدار امتیاز و تفاضل گل کمتر در رتبه‌های دوم و سوم قرار گرفتند. هر چند تیم مس سونگون 4 بازی عقب افتاده دارد و در صورت پیروزی در تنها دو مسابقه به صدر جدول صعود خواهد کرد! در انتهای جدول نیز به جز ارژن که با انجام 13 بازی فقط 8 امتیاز گرفت، آذرخش بندرعباس با 9 امتیاز از 12 بازی و شاهین کرمانشاه با 10 امتیاز از 12 بازی در رتبه‌های سیزدهم و دوازدهم قرار دارند. این سه تیم در نیم فصل دوم نبردهای حساسی را برای بقا با یکدیگر برگزار خواهند کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی