[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۴
  • دوره جدید

روند عمران تسریع شود ، روزنامه شیراز نوین

فرماندار شیراز بر تسریع در توسعه و نوسازی شبکه گازرسانی شهر شیراز و تکمیل پروژه‌های‌گازرسانی روستاهای شهرستان شیراز تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شیراز، محمدرضا امیری بااشاره به خدمات کم نظیر دولت تدبیر و امید در بخش گازرسانی به روستاها در چندسال گذشته که از آن به عنوان انقلابی در خدمت‌رسانی به مردم تعبیر کرد بر لزوم هماهنگی همه دستگاه‌های مسئول در جهت رفع مشکلات و موانع عملیاتی پروژه‌ها ‌تأکید نمود.
رئیس شورای اداری شهرستان شیراز این مطلب را دردیداری که با مدیرعامل شرکت گاز استان فارس به منظورتسریع در توسعه و نوسازی شبکه گازرسانی شهر شیراز و تکمیل پروژه‌های‌گازرسانی در روستاهای این شهرستان داشت، بیان کرد. 
امیری دراین دیدار، ضمن برقراری تماس تلفنی با مهندس سیاهپور و ولدی مدیران کل راهداری و راه آهن استان فارس، برلزوم بازدید میدانی مسئولان مربوط از این پروژه‌ها‌ و  برگزاری جلسه فوری جهت رفع موانع موجود و تسریع کار در پروژه‌های ‌بخش ارژن (روستاهای دهستان قره‌چمن و کهمره سرخی) بخش زرقان (روستاهای دهستان بندامیر، رحمت آباد، ملک آباد) و بخش مرکزی (دهستان کفترک روستای بهاران، چاه‌شیرین و قندیلک)  تأکید کرد.
فرماندارشیراز همچنین در خصوص نوسازی تأسیسات گازرسانی شهرشیراز و رفع مشکلات موجود با بیان اینکه حل مشکلات موجود نیازمند همکاری و هماهنگی بیشتر شهرداری با شرکت گاز استان و همراهی نمایندگان مردم در مجلس را دارد که انشاا... دراین زمینه جلسات هم‌اندیشی هرچه سریع‌تر برگزار شود. 
یادآور‌می‌شود در این جلسه، «رجبی» نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، مسئولان دفتر «پارسایی» و «اکبری» نمایندگان مردم شیراز در مجلس و بخشداران شهرستان شیراز حضور داشتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی