[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

آغاز نام‌نویسی دانشجویان ورودی جدید دانشگاه علوم پزشکی شیراز، روزنامه شیراز نوین

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از آغاز نام‌نویسی دانشجویان پذیرفته شده در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ برای ورود به این دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «مصباح شمس» با آرزوی موفقیت برای دانشجویان ورودی جدید دانشگاه گفت: نام‌نویسی به دو صورت الکترونیکی و حضوری انجام‌ می‌شود که نام‌نویسی الکترونیکی از ساعت ۱۴، بیست و ششم شهریور آغاز شده و پس از چهار روز، روز جمعه، بیست و نهم شهریور پایان‌ می‌یابد.
وی افزود: در دانشگاه علوم پزشکی شیراز نام‌نویسی به هر دو صورت الکترونیکی و حضوری الزامی است و دانشجویان باید توجه داشته‌باشند که در صورت عدم نام‌نویسی الکترونیکی، امکان نام‌نویسی حضوری وجود ندارد.
دکتر شمس گفت: پذیرفته شدگان نیمه دوم یعنی نیم‌سال بهمن نیز باید مراحل نام‌نویسی اعم از حضوری و الکترونیکی را مانند سایر دانشجویان در روزهای مشخص شده انجام دهند.
معاون آموزشی دانشگاه با اشاره به نیاز به نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سامانه نام‌نویسی الکترونیکی به نشانیsaba.sums.ac.ir، توضیح داد: دانشجویان باید از شماره ملی به عنوان نام کاربری و شماره شناسنامه نیز به عنوان رمز عبور استفاده کنند.
دکتر شمس در ادامه به مدارک لازم در این زمینه اشاره کرد و ادامه داد: اسکن صفحات شناسنامه، عکس رنگی ۳ در ۴ با زمینه سفید، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت پزشکی یا معافیت زمان صلح یا کفالت و یا برگ اعزام به خدمت بدون غیبت برای پسران دانشجو، مدارک پایان دوره متوسطه و پیش دانشگاهی از جمله مدارک لازم برای نام‌نویسی الکترونیکی هستند که تمامی مدارک موردنیاز در پایگاه اطلاع‌رسانی مدیریت امور آموزشی معاونت آموزشی دانشگاه به نشانی amoozesh.sums.ac.ir به طور کامل قابل مشاهده است.
معاون آموزشی دانشگاه گفت: نام‌نویسی حضوری نیز از روز شنبه، سی‌ام شهریورماه آغاز و تا دوشنبه یکم مهرماه، براساس برنامه زمان‌بندی مشخص شده طبق حروف الفبا، ادامه دارد.
وی مکان نام‌نویسی حضوری را مجتمع فرهنگی، ورزشی و رفاهی ولایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز به نشانی شیراز، بلوار شهید چمران، بلوار نیایش، انتهای کوچه سوم اعلام کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی