[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۴
  • دوره جدید

مهار آتش‌سوزی کارخانه تولید تجهیزات آشپزخانه، روزنامه شیراز نوین

با تلاش همه جانبه نیروهای آتش نشانی شیراز آتش‌سوزی کارخانه بزرگ تجهیزات آشپزخانه در حوالی پلیس راه شیراز فسا مهار و خاموش شد.
به گزارش پایگاه خبری 125، در پی اطلاع رسانی کارگران یک کارخانه بزرگ تولید تجهیزات آشپزخانه مبنی بر آتش‌سوزی گسترده و احتمال سرایت آن به دیگر قسمت‌های‌کارخانه به‌ویژه انبار کارتن، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شیراز بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه‌های‌13، 17و 18 به همراه تانکرهای آب‌رسان و دستگاه تنفسی را به محل وقوع آتش‌سوزی در بلوار خلیج‌فارس بعد از پلیس راه شیراز فسا اعزام کرد.
محمدهادی قانع رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز عنوان کرد: محل حادثه سوله‌ای‌ بزرگ با کاربری تولید تجهیزات آشپزخانه بود که به علت نامعلوم دچار آتش‌سوزی شده و شعله‌های‌حریق به سرعت در حال گسترش بود.
وی افزود: شعله‌های‌آتش به قدری بود که دود ناشی از آن از کیلومترها دورتر دیده‌ می‌شد و شعله‌های ‌سرکش آتش با توجه به وجود مواد قابل اشتعال فراوان دراین مکان، هر لحظه در حال گسترش و سرایت به اطراف بود.
مهندس قانع تصریح کرد: با توجه به وجود انباری بزرگ کارتن در کارخانه و احتمال سرایت شعله‌های‌ آتش به این انبار و وقوع حادثه‌ای‌خطرناک، آتش‌نشانان بلافاصله پس از قطع برق کارخانه و کشیدن لوله‌های‌آبدهی از چند جهت، خود را به داخل کارخانه رسانده و عملیات اطفا حریق را آغاز کردند.
رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز  در ادامه خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان سرانجام با تلاش همه جانبه خود در یک عملیات نفس‌گیر، موفق شدند شعله‌های ‌سرکش آتش را مهار و خاموش کنند.
خوشبختانه در این حادثه به هیچ‌کس آسیب جانی نرسید و از بروز خسارت مالی زیاد نیز جلوگیری به عمل آمد. 
با خاموش شدن کامل این آتش‌سوزی و نیز لکه‌گیری آن، نیروهای آتش‌نشانی به عملیات خود پایان دادند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی