[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۹
  • دوره جدید

امید نوروزی: برای المپیک باید همه داشته‌هایمان را یک‌کاسه کنیم، روزنامه شیراز نوین

دارنده مدال طلای کشتی فرنگی المپیک ۲۰۱۲ گفت: براساس یک مسابقه انتخابی خوب و عدالت‌محور، باید بتوانیم بهترین تیم را در بهترین شرایط به مسابقات المپیک اعزام کنیم.
امید نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد کسب سه سهمیه المپیک 2020 توکیو اظهار داشت: ما باید خودمان را برای المپیک آماده کنیم. سه سهمیه این رقابت‌ها در مسابقات جهانی قزاقستان کسب شد و باید باقی سهمیه‌ها را نیز از رقابت‌های گزینشی بگیریم و مهیای حضور در المپیک شویم.
دارنده دو مدال طلا و نقره جهان گفت: علی گرایی می‌توانست به فینال برسد، ضمن اینکه امیر قاسمی ‌منجزی هم لیاقت کسب مدال جهانی را داشت. امیدوارم آنها در المپیک بدرخشند.
وی ادامه داد: ان‌شاءالله برای المپیک باید همه داشته‌هایمان را جمع کنیم. کل بضاعت ما همین جوان‌هایی بودند که به جهانی رفتند و بچه‌هایی که در تهران ماندند، هستند. همه داشته‌هایمان را باید یک کاسه کنیم و از همه مدعیان حمایت شود تا براساس یک مسابقه انتخابی خوب و عدالت‌محور، بتوانیم بهترین تیم را در بهترین شرایط به مسابقات المپیک اعزام کنیم.
قهرمان شیرازی سابق تیم ملی فرنگی تأکید کرد: برای همه ما فقط باید کشتی و تیم ملی اهمیت داشته باشد. منافع شخصی را باید کنار بگذاریم؛ چون هیچ کسی مهم‌تر از تیم ملی ما نیست. همه باید به کشتی کمک کنیم تا به موفقیت برسیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی