[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۷
  • دوره جدید

استاندار فارس: بهره‌برداری از محیط‌زیست عقلایی باشد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس با بیان اینکه موضوع محیط‌زیست با سه مؤلفه فضا، فعالیت و جمعیت معنا می‌یابد، توجه به این مؤلفه‌ها بر مبنای توان‌ اکولوژیک سرزمینی را حائز اهمیت برشمرد.  نماینده عالی دولت در استان فارس با تأکید بر اینکه امروز محیط‌زیست از استفاده نامتناسب و بیش از توان پهنه‌های زیستی رنج می‌برد، اظهار کرد: محیط‌زیست بستر زندگی ما است؛ از این رو  اگر بتوانیم فعالیت‌ها و اقدامات مختلف را با توان زیست‌محیطی منطبق کنیم از محیط‌زیست حفاظت کرده‌ایم.
 استاندار فارس با بیان اینکه توسعه پایدار به معنای حفظ تناسب در استفاده از محیط‌زیست و حفاظت از آن است، خاطرنشان کرد: یکی از وظایف ما حفظ منابع زیست‌محیطی برای نسل‌های بعد است. دکتر رحیمی تأکید کرد: بهره‌برداری از محیط‌زیست طبیعی و مصنوعی باید به سمت عقلایی پیش برود. استاندار فارس عملکرد اداره کل حفاظت محیط‌زیست استان فارس را در سال‌های اخیر مناسب ارزیابی و ابراز امیدواری کردکه مدیرکل جدید این مجموعه ضمن توجه به امر مدیریت مشارکتی، حاکمیت بر قلوب، توجه به نظرات کارشناسان و به کارگیری تجارب ارزنده خود بر توفیقات گذشته بیفزاید. 
وی با اشاره به وجود موضوعات و مباحث بسیار مهم زیست‌محیطی در استان فارس‌، از مدیر جدید مجموعه حفاظت محیط‌زیست استان خواست همواره برنامه محور بودن را سرلوحه فعالیت‌های مدیریتی خود قرار دهد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی