[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

اصلاح فرآیند خدمت باعث افزایش رضایتمندی مردم‌ می‌شود، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر سیداحمد احمدی زاده؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس در جلسه سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی با تأکید بر این که  اعتماد مردم بالاترین سرمایه نظام اسلامی است، افزود: تمام مسئولان مکلف هستند در کنار مردم باشند و در این زمینه به دنبال ارتقای خدمت‌رسانی و حل مشکلات آنها باشند.
احمدی‌زاده اضافه کرد: مسئولان استان تا زمانی که مسئولیت دارند باید تمام وقت خود را برای خدمت‌رسانی به مردم قرار دهند، چراکه نیاز امروز جامعه ارتقای رضایتمندی مردم است. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس اظهار داشت: اگر ما‌ می‌خواهیم سطح رضایتمندی مردم از عملکرد ما مسئولان بالا رود با مردمی که برای حفظ این انقلاب و نظام جان‌های عزیزان خود را ایثار کرده‌اند برخورد مناسبی داشته‌باشیم زیرا اصل و اساس برپایی عدالت به ارتقاء میزان رضایتمندی مردم بر‌می‌گردد. وی با تأکید بر این که در میز خدمت دستگاه‌های اجرایی باید از کارشناسان با دانش و آگاه از ضوابط قانونی و اداری بهره ببریم، ابراز داشت: اخلاق نیک و حسن رفتار با ارباب رجوع مهم‌ترین موضوع در بحث رعایت و اجرای حقوق شهروندی است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با بیان این که جلوگیری از بروز فساد اداری و تضییع حقوق افراد جامعه، امر بسیار حیاتی برای سرمایه اجتماعی است همانطوری که هم از در مذهب و شرع مذموم و مورد نکوهش واقع شده و هم از حیث قانون تحت پیگرد دستگاه‌های نظارتی و قضایی قرار خواهند گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی