[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

رؤسای شعب، افسران صیانت از اعتبار جمعیت هلال‌احمر هستند، روزنامه شیراز نوین

سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر صبح روز پنجشنبه 28 شهریور ماه در جمع شورای مدیران جمعیت فارس اظهار کرد: رؤسای شعب، افسران صیانت از اعتبار جمعیت هلال‌احمر هستند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر فارس؛ علی گنج کریمی با اشاره به تشکیل دبیرخانه بازنگری و اصلاح نقش آفرینی جوانان در قالب مجامع در فارس، بیان کرد: با توجه به عملکرد مطلوب جمعیت فارس، این دبیرخانه با وجود حساسیت زیاد جهت بازنگری به فارس سپرده شده است.
گنج کریمی اظهار امیدواری کرد: خروجی دبیرخانه بازنگری و اصلاح نقش‌آفرینی جوانان ‌می‌تواند نظام درستی برای حضور هر چه بیشتر جوانان باشد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود بر وظایف کثیر رؤسای شعب در استان‌ها ‌تأکید و تصریح کرد: رؤسای شعب روزانه با مشکلات و مسائل مختلفی در شهرستان مواجه هستند و حفظ اعتبار و سرمایه‌های ‌اجتماعی جمعیت هلال‌احمر بر عهده آنان است.
سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر ادامه داد: رؤسای شعب باید به جوانان بیشتر اهمیت داده و از حرکت‌های‌کوچک بشردوستانه ‌می‌توانند دنیا را تحت‌الشعاع قرار دهند.
گنج کریمی افزود: تمامی برنامه‌های‌سازمان جوانان در دست بازنگری است و به حوزه‌های‌ صف سپرده شده است.
وی از جذب اعتبار از وزارت کشور در خصوص عضویت سازمان جوانان در شورای اجتماعی کشور خبر داد و گفت: رصد آسیب‌های ‌اجتماعی بر عهده این شورا‌ می‌باشد و سازمان جوانان نیز نحوه و شکل و شمایل حضور در شورای یاد شده را بر عهده استان‌ها‌ گذاشته است. 
گنج کریمی از رؤسای شعب درخواست کرد برای کارآمدی هر چه بیشتر سازمان جوانان و استفاده بهینه از منابع آن، راهکارها و پیشنهاد‌های‌خود را به دبیرخانه‌ها ‌ارسال نمایند.
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر در پایان سخنان خود بیان کرد: کثرت جوانان در شعب، نقطه قوتی برای حضور حداکثری در فعالیت‌های ‌این سازمان است.
مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان فارس نیز در این نشست از برنامه‌ریزی و ارائه راهکارها و پیشنهادها در حوزه صف و ارسال به ستاد استقبال کرد.
حسین درویشی با اشاره به پهناور بودن استان فارس، اظهار کرد: این استان با توجه به دارا بودن زیرساخت‌های‌موجود در شهرستان مرودشت و در 7کیلومتری تخت‌جمشید، آمادگی دارد با همکاری سازمان جوانان، اردوگاهی جهت اردوهای کشوری احداث نماید. این نشست در حاشیه گردهمایی شورای مدیران و دوره آموزش ضمن خدمت تاب‌آوری سازمانی در حوادث و بلایا برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی