[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۹
  • دوره جدید

مرگ راننده میانسال در تصادف دو خودرو ، روزنامه شیراز نوین

برخورد شدید دو دستگاه خودروی سواری با یکدیگر در جاده شیراز سپیدان، مرگ یکی از سرنشینان آن را در پی داشت. به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، شهروندانی که شاهد حادثه تصادف بین دو خودروی سواری بودند در تماس با سامانه ۱۲۵ این حادثه را اطلاع رسانی کردند و ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شیراز بلافاصله پس از دریافت این خبر ساعت 10:45 دقیقه روز پنج شنبه، آتش‌نشانان ایستگاه 8 و گروه امداد و نجات جاده‌ای‌ را عازم جاده شیراز - سپیدان کرد.
علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شیراز در این‌باره گفت: برخورد شدید دو دستگاه خودروی سواری پژو پارس منجر به فوت یکی از رانندگان و مجروح شدن راننده مقابل شد.
وی ادامه داد: در این حادثه یک از رانندگان قبل از رسیدن نیروهای عملیات، از داخل خودرو خارج شده ولی سرنشین دیگر(مردی 50 ساله) درداخل خودرو گرفتار و قادر به خروج از خودرو نبود. وی افزود: آتش‌نشانان بلافاصله پس از ایمن‌سازی محل حادثه و قطع برق خودروها و نیز جلوگیری از نشت بنزین با رعایت موارد ایمنی، راننده محبوس را از داخل خودرو خارج کردند. عدلو تصریح کرد: متأسفانه به تأیید عوامل اورژانس حاضر در محل فوت راننده 50 ساله اعلام شد و راننده مجروح به سرعت توسط تیم اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی