[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

هم‌اندیشی برای بازآفرینی ، روزنامه شیراز نوین

دومین جلسه ستاد بازآفرینی شیراز درمحله‌های‌ هدف برگزارشد 

ستاد بازآفرینی پایدار محدوده‌ها‌ و محلات هدف شیراز با هدف نحوه تشکیل هیئت اجرایی بازآفرینی در محله‌های‌ هدف تشکیل شد.
دومین جلسه هم‌اندیشی ستاد بازآفرینی پایدار محدوده‌ها ‌و محلات هدف شهرستان شیراز با هدف نحوه تشکیل هیئت اجرایی بازآفرینی در محله‌های ‌مورد هدف در فرمانداری شیراز تشکیل شد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان فارس این جلسه با حضور نمایندگانی از فرمانداری شیراز، راه و شهرسازی فارس، شهرداری شیراز و شرکت عمران و مسکن سازان فارس تشکیل شد.
شایان ذکر است هدف از تشکیل هیئت اجرایی بازآفرینی در محله‌های‌ هدف اجرای مصوبات جلسات ستاد بازآفرینی شهرستانی و استانی بود که طرح تشکیل آن به پیشنهاد معاون وزیر راه و شهرسازی  و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری در راستای ساماندهی و بازآفرینی محله سعدی نخستین بار در ستاد بازآفرینی استان فارس مطرح و در پی توافق صورت گرفته با سازمان‌ها و شهرداری‌ها و دهداری‌های کشور تشکیل‌می‌گردد که نقطه عطفی در بازآفرینی محله هدف ‌می‌باشد.
گفتنی است: با پیگیری‌های به عمل آمده توسط اداره کل راه و شهرسازی فارس به عنوان دبیر ستاد بازآفرینی استان جلسات ستاد بازآفرینی ستاد شهرستانی شیراز نیز دچار وقفه گردید تا مجدداً و طبق برنامه زمان‌بندی آغاز شده و تا روند برنامه‌ریزی و سیاستگذاری بهبود کیفیت سکونت در پهنه‌های ‌ناکارآمد از سر گرفته شود.
قابل ذکر است که در ادامه این جلسه تصمیماتی در خصوص نحوه برگزاری جلسات هیئت امنای خانه محلات به عنوان هسته‌های ‌اولیه بازآفرینی محلات هدف اتخاذ گردید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی