[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس معرفی شد، روزنامه شیراز نوین

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، حجت رضایی به سمت مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس انتخاب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، آیین تکریم و معارفه مدیران کل سابق دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس با حضور دکتر سید احمد احمدی‌زاده؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس و کارشناسان دفتر سیاسی در دفتر این معاونت برگزار شد. در این جلسه دکتر احمدی زاده؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس بر ضرورت بستر سازی فضای باز سیاسی در چارچوب تعیین شده با تمرکز بر ایجاد نشاط سیاسی با محوریت گروه‌ها و احزاب سیاسی تأکید کردند و پیگیری مسایل و مشکلات حوزه‌های ‌دانشجویی و کارگری در کمیسیون‌های ‌مربوطه را خاطر نشان کردند. ایشان اولویت حوزه سیاسی را بر انتخابات مجلی شورای اسلامی و انجام آن به شکل سالم و امن با مشارکت حداکثری مردم اعلام نمودند.
احمدی‌زاده ضمن اشاره به گرم کردن تنور انتخابات به موضوع پویایی و فعال شدن دانشگاه‌ها متناسب با شرایط موجود و در چارچوب قانونی در راستای مشارکت حداکثری و نیز مدیریت سخنرانان، بیانات قابل توجهی ایراد نمودند. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس ضمن قدردانی از تلاش‌ها ‌و اقدامات مؤثر و مفید آقایان استوار میمندی و وکیل‌زاده مدیر کل سابق و سرپرست دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری برای آقای حجت‌رضایی؛ مدیر کل جدید دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری آرزوی موفقیت کردند.
گفتنی است مدیر کل جدید دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس به عنوان مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس، مدیر کل امور مجلس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، دبیر کل کرسی راهبردی شورای عالی امنیت ملی با موضوع قاچاق و امنیت ملی، رئیس گروه مطالعات اقتصادی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و نیز سرپرست فرمانداری شهرستان جهرم سابقه اجرایی داشته است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی