[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

روند افزایشی‌آمار مشتاقان اربعین ، روزنامه شیراز نوین

رئیس حج و زیارت استان فارس از ثبت‌نام بیش از ۵۲ هزار نفر تا صبح دیروز برای پیاده‌روی اربعین خبر داد.
علیرضا زینلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با تأکید بر اینکه برای شرکت در مراسم پیاده‌روی اربعین باید در سایت سماح ثبت نام شود، اظهار داشت: تا صبح دیروز بیش از 52 هزار نفر در استان فارس برای شرکت در اربعین حسینی ثبت‌نام کردند. 
وی درباره ثبت‌نام نیز گفت: مردم یا به صورت مستقیم به سایت سماح مراجعه و نام‌نویسی کنند یا از طریق دفاتر مجاز زیارتی که نام و آدرس آنها در سایت حج و زیارت استان درج شده، اقدام کنند. 
رئیس حج و زیارت استان فارس افزود: مردم باید توجه داشته‌باشند که حذف ویزا به معنای حذف گذرنامه و ثبت نام نیست بنابراین باید با گذرنامه با 3 ماه اعتبار و ثبت نام در سایت سماح اقدام کنند. 
زینلی با دیگر تأکید کرد که هزینه ثبت‌نام تنها 25 هزار تومان اعلام شده است و مردم مراقب سودجویی کلاهبردارانی که قصد سوءاستفاده از احساسات پاک مردم را دارند، باشند. 
رئیس سازمان حج و زیارت استان فارس همچنین درباره مهلت ثبت‌نام نیز گفت: تا روزهای نزدیک به اربعین فرصت برای ثبت‌نام است اما متقاضیان باید به گونه‌ای زمان را مدیریت کنند که برای سفر و رفت و برگشتشان مشکلی پیش نیاید. 
زینلی همچنین درباره فراهم کردن شرایط از جمله ارز مورد نیاز زائران اظهار داشت: زائران طبق آنچه در سایت سماح ذکر شده برای دریافت ارز اقدام کنند و این امر را به لحظات آخر موکول نکنند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی