[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

برگزاری آیین گرامی‌داشت اولین شهید مدافع حرم استان فارس، روزنامه شیراز نوین

یاد وخاطره شهید جهانپور شریفی اولین شهید مدافع حرم استان فارس و سومین شهید در سطح کشور و٣٣شهید عاشورایی گرامی داشته‌شد. به گزارش خبرنگار مهر، این مراسم در در مسجد صاحب‌الزمان (عج) روستای پرزیتون میمند برگزار شد. 
این در مراسم که با حضور خانواده معظم شهدا و مردم شهیدپرور روستای پرزیتون و روستاهای اطراف و همچنین شهر میمند و مهمانانی از سراسر استان وشهرستان برگزار شد، برخی فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وهمچنین مسئولان بخش میمند حضور داشتند.
در این مراسم همچنین خدام آستان مقدس حضرت سیدعلاءالدین‌حسین (ع) به همراه پرچم متبرک حرم مطهر  حضور پیدا کردند و گروه تواشیح و هم‌خوانی شمیم حسینی وابسته به این آستان مقدس به اجرای برنامه پرداختند.
اجرای گروه سرود توسط گروه مصباح الهدی لارستان وهمچنین گروه سرود پایگاه مقاومت فاطمه الزهرا(س) روستای پرزیتون از دیگر برنامه‌های مراسم بود.
با پخش کلیپ‌هایی از زندگی شهیدجهانپورشریفی و ۳۳شهید والامقام روستا مراسم حال وهوای دیگری پیدا کرد.
در این مراسم همچنین از پایگاه مقاومت شهید بهشتی پرزیتون به دلیل کسب رتبه اول استان در جشنواره مالک‌اشتر تقدیر به عمل آمد. در حاشیه این مراسم باشکوه نمایشگاه کتاب دفاع مقدس برپا بود که در آن بیش از ۵۰ عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفته بود.
هزینه‌های ‌این مراسم توسط مردم پرزیتون تأمین شده بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی