[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

جهانبخش: من تسلیم نمی‌شوم، روزنامه شیراز نوین

علیرضا جهانبخش، ‌هافبک ایرانی تیم فوتبال برایتون انگلیس گفت تا زمان رسیدن به موفقیت، از تلاش دست نمی‌کشد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، علیرضا جهانبخش درباره مصدومیت خود اظهار داشت: در اردوی تیم ملی از ناحیه ران پا، گرفتگی داشتم که پس از تمرینات و پروازی که داشتیم، دردم بیشتر شد. با این حال با رسیدگی به مصدومیتم، توانستم به بازی تیم ملی برسم. زمانی که از اردوی تیم ملی بازگشتم، مصدومیتم در اولین تمرین تشدید شد و یک روز بعد مشخص شد عضله‌ام به استراحت نیاز دارد. همین باعث شد بازی هفته گذشته را از دست بدهم و به بازی روز یکشنبه هم نمی‌رسم، اما تمام تلاشم را می‌کنم که به بازی هفته پیش رو برسم.
وی در پاسخ به این پرسش که چرا امسال در ترکیب برایتون حضور نداشته است، گفت: نیازی به توضیح درباره سختی لیگ برتر انگلیس نیست و با نگاهی به شرایط حاکم در این لیگ، بازیکنان، مربیان و سرمایه‌گذاری انجام شده، می‌توان متوجه همه چیز شد. از ابتدای فصل گذشته این چالش را به جان خریدم که تلاش کنم در فوتبال رو به جلو حرکت کنم. با ورود به هر مسیر و محیط جدید، برای هماهنگی با محیط به زمان نیاز دارید و می‌دانستم سطح بازی‌ها و تمرینات در اینجا سخت‌تر است.
«خیالم راحت است که در تمام تمرینات، تمام تلاشم را کرده‌ام». لژیونر فوتبال کشورمان ضمن بیان این جمله تصریح کرد: در زمانی که بازی می‌کردم یا نه، تلاش کردم بهترین عملکردم را در تمرین داشته باشم. من هیچ وقت دست از تلاش برنداشتم و با انتخابم نشان دادم می‌خواهم در همین سطح بمانم. به عنوان یک ایرانی، مسئولیتم بیشتر است و هیچ وقت اجازه نمی‌دهم انگیزه‌هایم کم شود. من به تلاش ادامه می‌دهم تا به موفقیت ختم شود و از تلاش و کاری که به موفقیت نزدیکم کند، دست برنمی‌دارم.
جهانبخش در پاسخ به این پرسش که آیا گراهام پاتر، سرمربی برایتون به توانایی‌های او شک دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: از ابتدای فصل که پاتر به برایتون آمد، شنیدم که بازی تهاجمی ‌دوست دارد و به خوبی از بازیکنان خط جلو استفاده می‌کند. سامان قدوس هم که در اوسترشوندس زیر نظر او بازی می‌کرد، از پاتر خیلی تعریف کرد. دید او از ابتدا خیلی مثبت بود و من هم پیش‌فصل خیلی خوبی داشتم.
وی که با برنامه تهران ورزشی گفت‌وگو می‌کرد، ادامه داد: زمانی که به بازی‌ها رسیدیم و با توجه به شرایطی که دو هفته قبل از بازی اول پیش آمد، از لیست خارج شدم. تیم ما در این مسابقه خیلی خوب بازی کرد و واتفورد را در خانه این تیم، 3 بر صفر شکست دادیم. پاتر به عنوان سرمربی نمی‌توانست به ترکیب تیم دست بزند. من هفته سوم با سرمربی تیمم صحبت کردم و او گفت به توانایی‌هایم خیلی ایمان دارد و می‌خواهد به تمرین ادامه دهم. پاتر گفت که به زودی، شانس بازی به من می‌دهد و شرایط مثبت می‌شود.
لژیونر فوتبال کشورمان با اشاره به پیشنهادهایی که از کشورهای مختلف دریافت کرده بود، بیان کرد: نسبت به پیشنهادهایی که داشتم، می‌خواستم محیط جدیدی را امتحان کنم. برایتون با ترکیبی جدید و با سیستم 2-5-3 بازی می‌کند. باشگاه و پاتر با جدایی من مخالف بودند و می‌خواستند در برایتون به کارم ادامه دهم. در جام اتحادیه به میدان رفتم و پس از آن دیدار مقابل منچسترسیتی و سپس اردوی تیم ملی را در پیش داشتم.
جهانبخش با بیان اینکه شانس بازی کردنش پس از اردوی تیم ملی زیاد بود، اظهار داشت: متأسفانه در این برهه زمانی، مصدومیت به سراغم آمد. رابطه خوبی با پاتر دارم و هر روز به خوبی تمرین می‌کنم. در تمام این مدت خیلی سرحال بودم و دست از تلاش نمی‌کشم تا به شرایط ایدئالی که می‌خواهم برسم و زمان بیشتری بازی کنم.
وی درباره دربی تهران که روز یکشنبه برگزار می‌شود، گفت: بازی‌های دربی همیشه برای هواداران دو تیم و فوتبال‌دوستان کشورهای دیگر، جذابیت دیگری دارد. دربی ما هم یکی از پرهیجان‌ترین و پرطرف‌دارترین دربی‌های جهان است و تا جایی که می‌توانستم، تلاش کردم بازی‌های دربی را دنبال کنم. نتایج این بازی همیشه جذاب است و در خانواده هر کسی، افرادی هستند که طرف‌دار استقلال یا پرسپولیس هستند.
بازیکن ایرانی تیم برایتون  انگلیس در پاسخ به این پرسش که آیا دربی‌های سایر کشورها را دنبال می‌کند یا خیر، تصریح کرد: دربی‌های زیبای زیادی هستند که تماشای آن جذاب است. فکر می‌کنم دربی سلتیک - گلاسکو رنجرز خیلی جذاب است و یکی از جذاب‌ترین دربی‌های دنیاست. تقابل این دو تیم خیلی حساس است و دعواهای زیادی دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی