[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

هدف ما؟ فعلاً صعود به لیگ دو، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل باشگاه برق شیراز در خصوص وضعیت این باشگاه قدیمی‌ صحبت کرده است.
هادی شیروانی می‌گوید: باشگاه فرهنگی ورزشی برق شیراز در رده‌های مدرسه فوتبال، نونهالان، نوجوانان، جوانان و امیدهای کشوری فعال بوده و به تازگی در رده بزرگسالان نیز امتیازی را در مرحله دوم دسته سوم از باشگاه پویندگان مرودشت خریداری کردیم و با نام برق شیراز در این مسابقات شرکت خواهیم کرد. هدف ما از شرکت در این مسابقات این است که بتوانیم به صورت ریشه‌ای و بنیادی، استارت موفقیت و صعود را بزنیم تا برق 76 ساله را به جایگاه گذشته‌اش برسانیم.
متولی باشگاه برق شیراز افزود: ما برای احیای باشگاه برق، پروژه‌ای چند ساله داریم. در این پروژه با توجه به مشکلات اقتصادی حاکم امروز، فعلاً فقط برای صعود به لیگ 2 برنامه ریزی خواهیم داشت.
وی درباره نحوه جذب بازیکنان برای حضور در لیگ دسته سوم گفت: کادر فنی ما یک فراخوان 45 روزه داشت تا ازظرفیت‌های استان فارس استفاده کند؛ اما در بدترین شرایط نقل و انتقالات سال قرار گرفتیم و خیلی از بازیکنان فارسی به استان‌های دیگر کوچ کردند. با این حال با سایر بازیکنان مطرح و دارای کارنامه و تشخص صحبت کرده و آنها را جذب کردیم. با چند بازیکن شیرازی شاغل در بیرون از استان در پست‌های دفاع و حمله هم گفتگو کردیم که آنها پیشنهادهای 100 میلیونی برای لیگ دسته سوم به ما دادند که توافق حاصل نشد. در نهایت، با 7 بازیکن غیربومی ‌و 24 بازیکن بزرگسال و زیر 23 سال استان فارسی به توافق رسیدیم. دیگر بازیکنی در شیراز نبود که لیگ 3 را تجربه کرده باشد و ما او را جذب نکرده باشیم. البته در فوتبال حرفه‌ای امروز، دیگر بحث بازیکن بومی ‌و غیربومی ‌نداریم. فجری‌ها در دربی شیراز مقابل تیم قشقایی فقط یک بازیکن شیرازی داشتند. 
شیروانی ادامه داد: برای کارشناسی مشکلات و علل رکود فوتبال فارس، به نوشتن کتاب قطوری نیازمندیم. برای این فوتبال در پشت درهای بسته و دورهمی‌ تصمیم گرفته می‌شود و هیچ گونه نظارتی هم بر آن نیست. به همین دلیل این‌چنین بیمار شده و کارشناسان، مدیران، مربیان حقیقی و حقوقی و دلسوز در خانه نشسته‌اند و تسلیم روش‌های خصمانه و غیراصولی آقایان شده‌اند. اما دلسوزی‌های استاندار مردم‌دوست و ورزش‌دوست و پیگیری‌های جناب آقای کامیاب، مدیرکل محترم اداره ورزش و جوانان و همچنین هیئت فوتبال استان و شیراز، که همگی برای کم کردن مشکلات فوتبال فارس هم‌قسم شده‌اند را به فال نیک می‌گیریم و آرزوی موفقیت و کامیابی برای فوتبال فارس و هواداران باغیرتش از خداوند منان آرزومندیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی