[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

نماینده ولی‌فقیه در فارس: قدرت چانه‌زنی ایران در صحنه بین‌الملل به برکت دفاع مقدس است، روزنامه شیراز نوین

نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: امروز همه می‌دانیم که هرچه از عزت و عظمت داریم و اگر می‌توانیم در صحنه بین‌الملل با سران قدرت و زور چانه‌زنی کنیم به برکت مقاومت در دوران دفاع مقدس و پس از آن است.
به گزارش ایسنا منطقه فارس، آیت‌الله لطف‌الله دژکام یکشنبه 31 شهریور در مراسم رژه نیروهای مسلح فارس در شیراز ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، گفت: دوران دفاع مقدس و مقاومت ملت بزرگ ایران، درس خوبی برای نسل‌های آینده و همه ملت‌های در بند ظلم در دنیا بود.
وی افزود: این مقاومت و دفاع آنها را متوجه وجود دو گفتمان مقاومت و سازش خواهد کرد.
امام جمعه شیراز ادامه داد: قطعاً هر کسی صحنه‌های هشت سال نبرد را دیده باشد یا بخواند و بشنود متوجه می‌شود که ایستادگی و مقاومت هزینه دارد اما به فرموده رهبر معظم انقلاب اینکه مقاومت هزینه دارد به این معنا نیست که سازش بدون هزینه است بلکه باید مقایسه کنیم که کدام یک نتیجه بهتری دارد.
آیت‌الله دژکام خاطرنشان کرد: ایستادگی ملت بزرگ ایران در مقابل دشمنان برای کشور و ملت سربلندی، استقلال، خودکفایی و خودباوری به ارمغان آورد و تقویت کرد.
وی عنوان کرد: در مقابل بودند و هستند کشورهایی که تن به سازش با دشمن دادند و می‌دهند و نتیجه آن را هم دیدند و یا خواهند دید و هرکس بخواهد با دشمن و استکبار سازش کند جز ظلت و زبونی برای ملتش چیزی نمی‌آورد.
نماینده ولی‌فقیه در فارس اضافه کرد: بنابراین همه ما با آگاهی از اینکه ایستادگی در مسیر حرکت اسلامی و انقلابی برای ما هزینه‌هایی دارد مقاومت می‌کنیم و باید بپذیریم که اگر یک ایران سربلند و مستقل و بدون وابستگی می‌خواهیم راهی جز مقاومت نداریم.
آیت‌الله دژکام یادآور شد: امروز در پرتو رهبری‌های رهبر فرزانه انقلاب مسیر مقاومت برای مسلمانان به خوبی ترسیم شده و دشمن هرچه دست و پا می‌زند راهی ندارد جز اینکه عزت مسلمانان را بپذیرد و قدرت ما را باور کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی